Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valorant Network Problem-re...

Valorant Network Problem-re megoldás?

Figyelt kérdés
Játék közben minden egyes alkalommal felvillan a Network Problem a jobb felső sarokba amit masszív kisebb-nagyobb lagg követ amíg helyreáll, az neten megtalálható "fix network issue" megoldások közül sokat kipróbáltam, mondanom sem kell hiába, maradt a probléma, a netemmel nem lehet gond 314 MB/S a letöltési sebesség.

febr. 7. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyan, ki mer a Valoranttal játszani? A "védelmi rendszere" beépül a kernelbe, fut akkor is, ha nem is indítod el a játékot...


... és higyjem el, hogy nem jelent a kínaiaknak mindent - főleg ha még pár másodpercenként network problemeket is generál...

febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 A Riot nem egy olyan cég amiből ilyesmit kinéz bárki is. A kernelbe épülés azért kell neki hogy minden cheat programot biztosan tudjon detectelni. Vannak ennek hátulütői is, de 2020 óta még semmi jel nem volt rá hogy bárkinek is adatot küldenének. Nem mintha olyan fontos ember lenne bárki is hogy legyen mit jelenteni, a játékon belüli adatokat gyűjti a játék is, arra nem kell külön "kamu" anti cheat system.


Kérdésre válaszolva pedig, asszem van különféle hálózati beállítás játékon belül is, ott tudsz találni valamit fixen. A 314 Mb/s internet pedig ne tudom mi akar lenni, a csomag maga amire előfietsz, vagy random torrenten ennyivel tölt a dolog? Mert hogy 314 mb/s még egy gigás internet csomaggal sincsen, ha pedig az össcsomagod 314 Mb/s akkor ha bármi más viszi a netet a házban akkor az simán kihatással lehet az internet stabilitására.

febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!