Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem tragikus, amit...

Csak szerintem tragikus, amit a Ubisoft tett a Rainbow Six Siege-el az évek alatt?

Figyelt kérdés
A legjobb taktikai fps-t megcsinálták anno 2015-ben, és hová butították 8 év alatt. 3D skinek, ócska gagyi season pass, töltelék operátorok, reworkok, UI, a menü, az éjszakai mapok, Barlette University, a régi Acog spawnpeekek, a régi fény árnyék rendszer, töltőképernyő. Szerintem tragédia ami lett belőle, én mint veterán Siege player és követő mondom ezt. Egyetért valaki hogy 2015-16-17-ben fényévekkel jobb volt az R6?

febr. 9. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azt belezte ki, de tény és való hogy sokat esett a színvonal, viszont az eladást meg pont ezek a porszemnyi mikrotranzakciók hoznak, mint a season pass, a skinek stb. Az ubi meg profitorientált, ha ez "kell" a piacnak (ergó ebben van a pénz) akkor ezt rakja bele.
febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden régebbi múltra tekintő játékkal ez van. Nincs annyi ötlet, a kiadó mégis várja a folytatást, így gyopár DLC-ket kezdenek kiadni, miközben az újabb alap játékok már szinte semmit sem tartalmaznak, ráadásul úgy fél évig játszhatatlanok is, amíg ki nem jön 600 patch hozzá, majd a DLC-k hada követi. Csak a pénzről szól minden, és sajnos ez kell a népnek, mert így is alig várják az újabb megjelenéseket, fél évvel előre már előfizetnek rá. Ezért nem játszom kb. 10 éve, csak nyomon követem az eseményeket.
febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A játékipar csak a pénzről szól sajnos mint minden más. Mindent elrontanak amit csak lehet mert pénz. Ha abból lenne pénz, hogy mondjuk egy játékban csak annyit kell csinálni, hogy fát vágsz ki egy nyílt világban tps módban és semmi mást nem kell csinálni és az emberek ezt vennék akkor csinálnák. Ilyen a világ.
febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!