Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Yakuza like a dragon-ban...

A Yakuza like a dragon-ban hány órába telik kimaxolni a Vállalatigazgatás minijátékot(5.fejezet)?

Figyelt kérdés

#yakuza like a dragon
febr. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az alapjátékot (fő küldetések) ~45 órára becslik és a 100%-os teljesítményt 100 óra felé, akkor a kettő között lehet valahol, a százhoz közelítve, mert abban vannak a mellékküldetések, minijátékok, gyűjthető tárgyak stb.

[link]

febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de engem az érdekel hogy csak a vállalatigazgatás minijátékba hány órát kell beleölni, hogy a csúcsra juttassam a vállalatot (tegyük fel hogy ügyes vagyok benne), és Eri Kamataki-t megszerezhessem.
febr. 10. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint Erit megszerezni max.5 óra (az első pár részvényes gyűlés minijátékot elrontottam, úgyhogy szerintem 3 óra alatt is be lehet szervezni). Szvsz eléggé gyenge karakter, és a személyisége sem túl érdekes.

A vállalat "csúcsra járatása" már más kérdés, az szerintem 15 óra is megvan. Csak a pénz miatt nem érdemes, a végén adnak 3 millió yen zsebpénzt, nekem addigra már volt vagy 10 millióm, és azt se tudtam mire költeni. Ha jól emlékszem, a TOP50-be kerüléssel kapunk egy erős villámcsapás skillt, ami az összes ellenfelet sebzi, az lényegesen hasznosabb.

febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
febr. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!