Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha League of legendsben jó a...

Ha League of legendsben jó a win ratem normál gamekben 60% mehetek már rankedezni?

Figyelt kérdés
160-as szintű vagyok, de mindig félek rankedezni, nagyon izgulok, hogy kikapok. Szerintetek ha normálba ilyen sokat nyerek egy gold meglehet?

febr. 14. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
60% inkább erősen átlagos mintsem jó rate. A jó rate 80-85%-nál kezdődik.
febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorolj még szerintem is. Emlékeim szerint az első pár ranked fog besorolni valamelyik tierbe, és ha valami rosszabba kerülsz a lossok miatt, onnét nehezebb lesz fentebb mászni a csapattársak miatt, mintha egyből egy normál vagy jó tierbe kerültél volna.
febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ne hallgass az elsőre, még a challenger playereknek is átlagos, 55-60% körüli win ratejük van. Egyedül a smurf accountok érnek el kimagasló 80% win ratet, de az nem számít. Bronz-silver eloban nyilván stompolni fog a Diamond+ smurf, de amint a saját rankjában fog játszani, neki sem lesz 80%.

Szerintem próbáld meg, nincs miért izgulni. Ha EUNE szerveren játszol, ott főleg nincs, Eune-n a Plat-Emerald playerek is irtó rosszak. Pont ezért kerülöm azt a régiót amennyire csak lehet, de egyébként gyakorlatozni nem rossz. Euw sokkal kompetetívebb és komolyabban is veszik a rankedet a playerek.

Ha esetleg megírod, milyen rolet játszol, írhatok tippeket.

És tényleg nem kell izgulni, full le kell tojni, hogy milyen rangban vagy egy online játékban.

febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
A 2-es is hülyeséget ír amúgy. (3-as voltam) 160-as szint az rengeteg, én rögtön 30 után rankedezni kezdtem ezelőtt 8+ éve. A ranked egész más tál tészta, mint a normál. Normálon vegyesen vannak rossz playerek, új playerek, komolytalan playerek, first timerek, trollok, kísérletezők. Semmi értelme nincs az egésznek, soloq az, ahol fejlődni lehet a játékban, mert ott kompetetív szinten a saját rangod szerinti playerekkel/ playerek ellen játszol.
febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
"A csapattársak miatt" Pedig nincs, előbb-utóbb mindenki oda kerül, ahová való. Még supportként meg tankként is lehet solo carryzni gameket, ha te jobb rankot érdemelsz. Persze a LOL-ban mindenki szokás szerint másokat szokott hibáztatni, a saját hibáit meg fel sem ismeri, vagy másra fogja. Olyan nincs, hogy csapattársak miatt dekkol valaki bronz-silverben. Bármilyen doomed mmr bronze accountot képes vagyok kihúzni napok alatt legalább platinába, akár supportként is. Hagyjuk már ezt a mindig a csapat a sz.r dumát. Fejleszteni kell a saját mikro/makró tudásodat, és akkor nem lesz az, hogy a csapat a hibás. 10-ből mondjuk lehet, hogy 2 elmegy a team miatt, oké. A maradék 8 pedig ugyanannyira múlik rajtad is, ha te magad sz.r vagy, akkor RAJTAD is megy el az a game, ennyi.
febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!