Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-re keresek magyar nyelvű...

Ps4-re keresek magyar nyelvű játékokat. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

febr. 20. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Beírtam a Google-ba, hogy "ps4 játékok magyar felirattal", és láss csodát, kiadta őket!
febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is beírtam a Google-ba hogy "ps4 játékok magyar felirattal", és láss csodát, kiadta őket! Csak az a baj hogy a google nem ajánlja hogy melyik lehet jó vagy kevésbé jó játék, itt esetleg a tagok tudnak ajánlani egy-egy játékot ami jó, vagy esetleg melyik jaték az ami nem annyira jó.
febr. 20. 10:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Korhatár nélkül keresek magyar nyelvű játékot, tudtok ajánlani?
febr. 20. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Detroit: Become Human

[link]


2038-ban járunk, a világban már hétköznapi dolognak számítanak az androidok, az emberi kinézetű, intelligens robotok. Az élet minden területén alkalmazzák már őket, így világméretű krízis kezd kialakulni az egyre nagyobb munkanélküliség miatt. Sokan engedelmes gépeknek tartják őket, sokan egyenesen gyűlölik őket. A játékban három androidot irányíthatsz:

Connor: a rendőrség számára készült speciális nyomozó android, aki a deviánsok (olyan androidok, akik szembe mennek a beléjük kódolt paranccsal, öntudatra keltek) elleni nyomozást segíti

Kara: egy drogos, alkoholista, munkanélküli, dühkezelési problémákkal küszködő egyedülálló férfi és kislánya házvezető androidja

Markus: egy idős, gazdag festőművész ápoló androidja, aki Markust fiaként kezeli


Hármójuk szemén keresztül játszol egy saját történetet, mivel olyan döntésbeli elágazások vannak a sztoriban, ami nem csak a végét, hanem a közbenső történéseket is befolyásolják. Az újrajátszhatósági faktora döntésalapú játékhoz képest meglepően magas, mert bizonyos jelenetsorok megnyitásához másképp kell dönteni. A fejezetek végén megtekinthető, hogy mennyire összetett az egész az ágrajzon, persze a nem választott utak rejtve vannak, hogy ok mik történhetnek.


Nekem tetszett, bár nem kimondottan játék, inkább interaktív film, vagy minisorozat. A játékmechanika QTE (Quick Time Event), adott gombokat kell ütemre nyomkodni, PS4 miatt kontrollert rángatni (szó szerint). A QTE sikeres/sikertelen teljesítése is viszi a sztorit, erre vagy arra.

febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: ez érdekes. Köszi!
febr. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!