Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van esélyem megkapni Xiao-t?...

Van esélyem megkapni Xiao-t? Tizesével érdemes wishelni vagy egyesével is lehet?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem közel 40 wish-et, hogy majd abból tuti meglesz Xiao. Hát nyilván nem lett meg, viszont megkaptam Qiqi-t aki ugye szintén 5 csillagos. Ez alatt a húsz nap alatt amíg még elérhető össze tudok hozni még negyvenet szerintem (Xianyu-ra is elcsesztem 20-at, csak mikor nem kaptam meg úgy voltam vele, hogy Xiao jobban kell). Az egyik barátom azt mondta engedjem el, ha kaptam egy 5 csillagosat akkor többet valószínűleg nem fogok.


Azért akarom nagyon Xiao-t, mert még régebben megkaptam azt a fegyvert ami neki a legjobb (az is 5 csillagos). Légyszi segítsetek :((


Illetve ha összegyűjtök egy wish-re valót akkor elkölthetem, vagy érdemesebb tizesével?



febr. 20. 19:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Egyesével is van esélyed, én 5.re kaptam meg anno Ventit. Viszont nagyobb az esélyed ha tizesével nyitsz. Rajtad áll.
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akkor összevárom a 10-et inkább... így Qiqi urán is kinyithatom?
febr. 20. 20:35
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyetértek, esély nagyobb, de ha nem jön ki addig annyi, próbálj gyűjteni ahogy tudsz, ott az Abyss, napi, event, felfedezés is primora


Illetve, a végeredmény ugyanaz: harcolj a karakterért, ha kell, utólagosan kitudja mikor jön ismét


És leírásod alapján kb 60as a pityd, ha összetudsz szedni kb 20at, garantálttal kiszeded

febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel banneren nyitsz, így a második 5* tuti a banneren lévő lesz.
febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
febr. 21. 07:26
 6/29 A kérdező kommentje:
Ma sikerült összehoznom még 10 wisht, nyilván csak fegyvereket kaptam és maradt kereken 1 primom xd nagyon nem akarok költeni a játékra, de ha a banner végéig nem kapom meg "muszáj" lesz xdd
febr. 26. 21:39
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy hányasával wishelsz, mert úgyis csak 90 után kapsz garantált 5 csillagos karaktert és arra is csak 50% esélyed van, hogy a banneren lévőt kapod. Tehát 180 wishből tudod fixen kiszedni azt akit szeretnél. Az, hogy tizesével wishelsz csak időspórolás.
febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
#7 olvastad hogy az elsőn túl van? Plusz igen szerencsétlennek kell lenni, hogy tényleg csak 90-re kapj 5*-ost
febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Kösz a lepontozást! Én kérek elnézést, hogy segíteni akartam és elmondtam a tapasztalataim + a tényeket.
febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

9-es, a lepontozás indoka az, hogy nem feltétlen igaz információt írsz le, mivel a te állításod alapján "90ig ne várj semmit és akkor se biztosat" álláspont jön le


Viszont a valóság az az, hogy 90 előtt is bőven (átlagosan 75-80 között) szokta dobálni az 5*ost és ahogy írta a 8-as, nagyon szerencsétlen az, akinek el kell mennie 90ig

febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!