Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem voltak sokkal...

Csak szerintem voltak sokkal hangulatosabbak a klasszikus GTA-k (GTA3, Vice City San Andreas) vagy más is van, aki így érzi?

Figyelt kérdés

Pl. A Vice Cityt amikor 2003-ban először elindítottam, az abban az időben elképesztő játékélményt nyújtott, hihetetlen hangulattal, abba se lehetett egyszerűen hagyni olyan élményt nyújtott.

Ezzel szemben a 4 és 5 is olyan, hogy meg kellett erőltetnem magam hogy megcsináljak pár küldetést, mindkettőnek többször nekifutottam pár év kihagyásokkal de egyszerűen nem élvezem őket, sem a küldetéseket, és valahogy a városban randalírozás sem érdekes és élvezetes egyáltalán valahogy. Más is van így?



febr. 24. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az újak már egy más korosztálynak készültek (én nem is játszottam nár velük csak a fiam). GTA3-al nagyon sokat játszottam annó.
febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem a gta III vibe nem kapott el annyira, de a Vice City és San Andreas nagyon jó játék volt a maga nemében. Nyilván korszakalkotóak voltak, és akkor voltunk fiatalok. Lehet ugyanígy éreznénk a IV,V és VI játékokkal is, ha ma lennénk annyi idősek.
febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A játékipar azóta megváltozott és aki benne van azt tapasztalhatja a lejtmenetet.
febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem csak az van, hogy kiöregedtem belőle (37 vagyok)

Egyszerűen hangulatosabbak voltak ezek, ennek a videonak elején összehasonlítják a VC grafikáját az 5-el: https://www.youtube.com/watch?v=uac-GPvEmGQ Furcsa, de a grafikája is szebb a VC-nek a maga módján, sokkal jobb színek,hangulat, atmoszféra, az 5 ezzel szemben fotorealisztikusabb de 0 hangulat.

febr. 24. 20:29
 5/8 Hintalow ***** válasza:
Èn mondjuk az 1-et ès a 2-őt mondanám inkább klasszikusnak, amikor elkezdett átmenni 3d-be a 3-al, akkor már sokat vesztett a varázsából szerintem.
febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A régiekben azt imádtam hogy még absztraktabb, játékszerűbb volt minden. Ez pl a világ méretében is átjött, sokkal szimpatikusabbak voltak ezek a kisebb, de jól megtervezett mapok. Meg a többi absztrakt gameplay elem, pl felveszed a pickup emblémákat és akkor lemegy a körözés, vagy droghatást kapsz, vagy rampage játékmódot ilyen minigameként, vagy akár a mini versenyautós robbantgatások, sokkal fantáziadúsabb volt az egész. Az újabbak meg "csak" realisták. Történetet mesélnek bármi áron mert erre helyezi a hangsúlyt, valósághűek próbálnak lenni, de valahogy ég és a föld a különbség ezáltal is.


Illetve jó hogy a küldetéseket is kiemeled kérdező, mert ez a másik ami nagyon megváltozott, és szerintem nem előnyére. Annó a régebbi részeknél szabad kezet kaptál és kreatív lehettél. Elmondták a célt, aztán hogy hogyan oldod meg, az teljesen rajtad áll, csak oldd meg. Ellenben az újabbak, ott szintén a story és "realizmus" miatt fixen ki van dolgozva a nagy ötlet már készen hogy minél heroikusabb és látványosabb legyen, te meg hajtsd végre pontról pontra, időre odaérve, quick time eventtelve és mindig csakis ugyanazt ehh... Sokkal jobb a régi ilyen szempontból is. Ezerszer nagyobb szabadságot és kreativitást enged. Ráadásul a régiek jóval nehezebbek is, több bennük a kihívás, és ezáltal a sikerélmény is.

febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, főleg a Vice City, néha még a mai napig előveszem, bár nekem még a 2008-as GTA 4 is bejött, az 5 viszont már nem. GTA LCS és VCS-vel is sokat játszottam, csak azokat nem adták ki sajna PC-re.
febr. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Én is így vagyok ezzel, anno nagyon tetszett a III/VC/SA hangulata, látványvilága, karakterei, küldetései. Az egésznek volt egy sajátos atmoszférája, annak minden elemével, pl. szerettem amikor még viszonylag új játékosként lehetett keresgélni a rejtett pickup ikonokat, pl. csomagokat, fegyvereket, vagy hogy amikor összeszedtél X csomagot akkor kirakta a rejtekhelyedhez.

A 4 az egy külön világ nálam, már sokkal másabb, de annak is volt egy nagyon jó hangulata, a helyszín és a karakterek ott is nagyon bejöttek, csak másképp. Tetszett a nagyváros tele élettel.

Az V sztorija nekem nagyon nem jött át, teljesen felejtős, a fő sztorivonalat leszámítva én végig se játszottam 100%-ra, egyedüliként. Az Online az meg szinte nem is GTA, szóval azt kár is ide hasonlítgatni.

márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!