Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts Legacy-hez hasonló...

Hogwarts Legacy-hez hasonló játékot ajánlanátok PS5-re?

Figyelt kérdés

Ötvenes vagyok, régóta nem merültem bele egy játékba sem ennyire. A kalandozás, a látvány, a hangulat nagyon megragadott! Ezt harmadszor játszom végig. (jó indok, hogy négy ház létezik ;-), habár a játékmenet ugyanaz)

Ne legyen véres, horrorisztikus, azt nem kedvelem! Angoltudás ne legyen fontos, mert az nincs, így magyar feliratos, szinkronos előny lenne, de nem feltétel persze. Evvel is elboldogultam, olykor segítségemre volt a google fordító fotós módja. ;-)

Természetesen régebbi játék is megfelel, ami kompatibilis. Nincs szükségem 4K felbontásra!



febr. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
The witcher 3
febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Subnautica. Abszolút nem véres, nem horrorisztikus, max picit para a sötét óceán, amíg meg nem szokod. Van egy jó kis alapstoryja, poénos mellékszálakkal. Felfedezés, kaland van benne bőven. Grafikára már nyilván elavult, sok éves játék, de azért vannak szép részek benne.
febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Harry Potter széria

The Elder Scrolls: Online / Skyrim

Dragon Age: Inquisition

Elden Ring

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Divinity: Original Sin 2

Fable

Fire Emblem: Three Houses

Forspoken

Final Fantasy XVI

febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tippeket!

A Subnautica és a Subnautica: Below Zero megvan, utóbbit kipróbáltam. Tetszik! Kissé para, amikor elfogy a levegő, főként, hogy alapjáraton nem tudok úszni. ;-) Egyszer összeroppant a tengeralattjáróm is, kimenekültem, de nem értem fel levegőért olyan mélyről.


A The witcher 3 izgatja a fantáziám, de még nincs meg.


A többit nem ismerem, de utána nézek!


A Hogwarts Legacy előtt a Detroit: Become Human-t toltam végig, ami levett a lábamról. Arra még vissza szeretnék térni, ha lesz hely a gépen. De folyamatos a harc a kamasz gyerekeimmel a helyért. :-) Bővíteni kéne, de az pénz kérdése. A fontossági listán pedig eléggé hátul van a PS bővítés. (kazánjavítás, klímajavítás, redőnyjavítás...stb... viszi a pálmát)

márc. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!