Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vélekedtek a klasszikus...

Hogyan vélekedtek a klasszikus Doom, illetve Wolfenstein Doom Eternalba, illetve Wolfenstein 2 : New Colossus-ba való beágyazásáról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó kis extra mindkét játéknál. Egyfajta különleges, időutazáshoz hasonló élményt tud nyújtani, hogy a missio-k között, ha szeretnék nosztalgiázni, régi játékokkal játszani, el tudom indítani a játékon belül. Némi időutazás, régen én is játszottam velük, mert már jó pár éve elhatároztam, hogy kijátszom a jelentős klasszikusokat. Ahogy kilépsz a játékon belül a játékból, az is egy fajta szimbolikus érzés, hogy azért ideje visszatérni a jelenbe, nem lehet csak a múltban élni. Most vettem meg amúgy az új laptopot, ami azért viszi a modern játékokat élvezhető, normál szinten.
febr. 28. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Nincs semmi jelentősége
Jó kis extra, de nincs igazi jelentősége.
Érdekes élmény a játékon belül kijátszani ezeket.
6 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Abba is érdekes belegondolni, hogy DoomSlayer tud egy alternatív univerzumbeli Doomguy létezéséről, aki Blazkowicz és Commander Keen leszármazottja volt.
febr. 28. 16:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, inkább az old-timer népeket akarták megfogni vele, tipikus ez is jó mert nosztalgiázol de látod mennyit fejlődtünk stb.
febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehetne jobb is, csak az a baj, hogy csak a pályák között lehet megtenni. És bizony elé hosszúak a pályák, nem tudsz csak úgy kilépni. Én most épp az arktikus pályán tartok, már a DoomSlayer hunter központban, de még mindig nem értem vissza a bázisra.
febr. 29. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!