Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az elmúlt 1-2 évből tudtok...

Az elmúlt 1-2 évből tudtok olyan játékokat mondani a Starfield és Hogwarts Legacy kivételével amik jók lettek?

Figyelt kérdés

Mert én ezt a két játékot kimondottan jónak találtam. Szerintem 5-6 éve volt olyan játék ami ennyire jól sikerült volna például a Metro Exodus és a Just Cause 4 volt talán az utolsó ezek előtt. És nem azért mert Open World játékok egyébként szerintem az Exodus nem kimondottan nevezhető annak. A Resident Evil 7 is nagyon tetszet pedig az egyáltalán nem ow. Viszont a Village sem volt rossz de az már nem is volt az igazi. Az Exodus is csak annyira Ow, hogy egy pályán belül járkálhatsz szabadon de az nem igazi ow szerintem. 2018-21 körül is voltak olyan játékok amik jók lettek. Mint pl a Far Cry 5-6, Ac Odysey, RDR2, Cyberpunk, Outriders, Shadow Of The Tomb Raider meg ugye a Re Village. A last of us, spider man vagy a horizon zero dawn jók de azok régi konzolos át modolt játékok pc-re.

Viszont az elmúlt 2 évben csak kettő játék volt kiemelkedően jó de a többi amit láttam szerintem eléggé színvonaltalan lett az AAA játékok közül. Annyira, hogy nem akarom rászedni magamat egyik megvásárlására sem. A Palworldot akarom most letölteni, de amit láttam róla szerintem nem lesz olyan jó mint első látásra tűnik. A Saint Row 5-el játszottam szerintem az rosszabb lett mint a 3-4. És a Batman Gotman Knights sem volt valami élvezetes. Bár én az Arkhamot sem szerettem. A Remmant 2, Immortals Of Aveum, Avatar Founders Pandora ezeknek még mondjuk nem néztem utána, nem láttam róluk véleményeket.

Ti tudtok olyan játékot, akár indie játékot mostanában amik jóra sikeredtek.



febr. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a Borderlands rajzfilmszerű grafikáját, akkor ott a Tiny Tina's Wonderlands

Illetve ott az agyon dícsért Baldurs Gate 3

Mount and Blade 2 Bannerlord kifejezetten jó volt

Elex 2 is elég jól sikerült

Steelrising, ha Dark souls élményre vágysz, bár az hogy itt van külön csúszka amivel csökkenthető a sebzőzésed stb szerintem elég jót tett a játéknak.

Outward definite edition, igaz a játék eredeti verziója kicsit korábbi, mint 1-2 év, de azért csiszoltak rajta

Elden Ring, a nyílt világú Dark souls

febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
GBF Relink
febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk elég relativ. Ami NEKEM jó nem feltétlen jelenti hogy NEKED is jó játék.
febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat én a Lords Of The Fallen pl kipróbáltam az is Dark Souls eredetű tudtommal sz nem jött be annyira Elden Ringhez nem volt türelmem. De megnézhetem ezeket a játékokat is. Tiny Tina Wonderlands tetszet de nem volt olyan jó mint annó mondjuk a Borderlands 2.
febr. 29. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most ez olyan dolog, hogy annak ellenére, hogy a lefizetett játékmagazinok felhypolták a Starfieldet, úgy otthagyták a játékosok, mint eb a szarát.


[link]


A neked nem bejövős Elden Ring pedig 4-8 szoros játékoszámot tart stabilan lassan egy éve.


[link]

febr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elder ring nekem egy ds3 csak az is nyiltabb világú nyílván de akkor is
febr. 29. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Elden Ring az mestermű, nem hiába lett Game of the year. Szerintem meg éppen hogy nagyon erős volt a legutóbbi 2 év. Ezen kívül még God of War ragnarok+dlc,Lies of P,Resident evil 4 remake,Horizzon forbidden west,Spiderman 2,Atomic Heart,Armored core 6,Alan Wake 2. És akkor még az olyan kisebb mesterműveket meg se említettem mint a viewfinder vagy a vampire survivors.
márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!