Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lottó offline játékoskártyánál...

Lottó offline játékoskártyánál ha csak a kártya van meg akkor meglehet tudni nyertem-e?

Figyelt kérdés
Regeltem az online ügyfélszolgálatba de nem mutatja a számokat mit játszottam meg.
márc. 2. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy igényeltél játékoskártyát? Lehet lottózóban, meg lehet már meglévő online regisztráció mellé.

Nekem utóbbi van, először volt online fiókom, utána ahhoz lett bejelentkezés után létrehozva a kártya, amikor lottózóban vásárolok és beolvassák a kártyát, a szelvényt megkapom fizikailag kézbe, de a megjátszott mezők bekerülnek az online felület naplójába is, tehát online meg tudom nézni nyert-e a szelvény vagy sem.


Ha nincs hozzákötve a játékoskártya az online fiókhoz a szerencsejáték oldalán, akkor értelem szerűen nem fog az online felület naplójában megjeleníteni. Te se szeretnéd ha Gipsz Jakab azt látná, te milyen szelvényt vettél mennyiért, ha meg nyertél azt végképp nem biztos hogy pont vele akarod megosztani. Létezik egy GDPR nevű dolog, ami pont a személyes adataidat hivatott védeni.


Ha te először csináltattál személyesen egy kártyát valamelyik boltban, majd utána regisztráltál online, akkor lépj be az online felületen a fiókodba, jobb felül a személyes menüt nyisd le, kattints a játékoskártya opcióra, lehet ott megkérdezi hogy generáljon-e egyet vagy hozzáadnál egy meglévő kártyát (régen csináltam, szóval már fogalmam sincs hogy volt).

márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!