Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játék, mint az It...

Hasonló játék, mint az It take two? Amivel lehet egyedül is játszani?

Figyelt kérdés

A párom is szereti ezt a játékot csak én nem vagyok gamer mint ő és rosz érzés,h ennyire béna vagyok hozzá képest, így szeretnék gyakorolni valamilyen játékon.


Ha lehet akkor valami lányosabb féle kéne, nem olyan kemény lövöltözös vagy autós.


Most a fall guysal játszom


márc. 9. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Stray

[link]


Minden platformra kiadták, Xbox, Playstation, Windows, macOS, szóval lehet bármin játszani.


Ez jut eszembe csak, ami megfelel az elvárásaidnak. Illetve még az új Tomb Raider trilógia, bár az meg túl erőszakos, de amikor nem harcolsz benne, a játékmenete biztos tetszene, ugrálni, mászni, felfedezni kell benne, logikai fejtörőket megoldani a környezetben található tereptárgyak segítségével.


Itt a 2013-as Tomb Raider előzetese (az új trilógia első része) látszik a játékmenete is valamennyire.

[link]


Aztán ha esetleg tetszene, a Rise of the Tomb Raider, illetve a Shadow of the Tomb Raider címeket keressétek a folytatásokat.

márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Min játszol?
márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gépen. Azon belül nem tudom.
márc. 9. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogwarts Legacy

Kena: Bridge of Spirits

Disney Dreamlight Valley

Star Wars Jedi: Fallen Order

Raji: An Ancient Epic

Submerged: Hidden Depths

Immortals Fenyx Rising

márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom eddig tetszenek ezek 🥰
márc. 9. 21:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Most a kenat jotszom es eljutottam arra a szintre,h valami kő darabot kell legyek, de lebeg a levegoben akkor is mikor a lerakas gombra nyomok. Nagyon idegesito 😂😂
márc. 11. 05:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!