Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet érvényesülni az EA...

69okostojás69 kérdése:

Hogy lehet érvényesülni az EA Sports FC 24 Ultimate Teamben?

Figyelt kérdés
Múlt hét elején kezdtem a játékot (már másodjára, mert mióta kijött, PS-re váltottam), az Ultimate Editiont vettem, mert le volt árazva. Feljutottam Div 7-be, és azon kaptam magam, hogy mindenkinek olyan szinten gyilkos kerete van, hogy semmit nem tudok kezdeni velük. Én is igyekszek evozni meg sbc-zni, amennyit tudok, dehát a szerencse se nagyom van velem sajnos. Mivel biztos vagyok benne, hogy az én készülékemben van a hiba, ezért a segítségeteket kérem, hogy mit érdemes csinálni a kerettel, milyen módokat érdemes játszani. Mivel egyik barátom se játszik ezzel a *csodálmánnyal*, ezért csak ide tudok fordulni. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

márc. 11. 17:12
 1/3 anonim válasza:
Figyelj nekem ugyanez a problémám azt javaslom squad battlet toljad nagyon mert jó kis csomagokat tudsz szerezni ahogy említetted sbc-zél .tényleg az a baj hogy rengetegen költenek a játékra én is rengetegszer futok össze full icon kerettel azt csak nézek jobbra balra,a lényeg hogy valahogy élvezd a játékot és további sok sikert a gameben😄
márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 1/1, neked is jó játékot! :D
márc. 29. 21:29
 3/3 anonim válasza:
Hat en azt javaslom hogy nyomjad tovabb az online-t es reeardnak mindig a coint valaszd es a pack-ot. Ne az rladhato pck-okat mert kutyaszar az osszes. Fut champet toljad mindig mert akarmennyire is felbasz ha bejutsz a finals-be(20pont) akkor onnantol nagyon baszo rewardokat kapsz es mind eladhato. Egy fillert sem koltottem a jatekra de 1,5 honap alatt olyan baszo csapatom lett hogy en se hittem el.+sbc. Azok nagyon jol johetnek, gyujts icon pick-re es fejlodni fog a csapstos se perc alatt
ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!