Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ilyen esetben,...

Fuxoló kérdése:

Mit tegyek ilyen esetben, másokat is irritálnak a Draenei Male karakterek Wow-ban?

Figyelt kérdés

Szóval srácok, wowoztam-World Of Warcraft (kicsit régebbi verzió), aztán találkoztam egy sráccal, volt valami elefántja ráadásul Dranenei Male karaktere volt... öcsém... Az ideg ami kijött rajtam, még mindig tűzben ég! A srác a-d használatával kanyarodott, mondom neki kövessen, erre belesétál az ellenségbe és ír egy ilyet: "lol lmao" ez volt a pillanat, amit még most is érzek.


Eleve nagyon irritálnak a Dranei Male karakterek, az elefánt mount még tesz rá, a "lol lmao xd" meg méginkább..... Pontosan úgy néz ki mint valami husáng ami tunkol előre a csőbe! Tunkolnak a draenei male-k mint valami eszeveszett nem is tudom micsodák. Tudod, kiugrik a cápa a vízből jobbra-balra, és ezt éreztem a játékon belüli szárazföldön is, eldobod a papír repülőt és siklik a levegőben, de megakad, ment előre a mountal úgy nézett ki mint valami fúrógép a levegőbe! Hát tudod kivel szórakozzon! És még rá is tett némi trollkodást direkt, azt mondja, "Come here i show you something" Mondom megyek. Mire odaértem, nem volt ott. Megkérdeztem tőle, hogy hol a frász karikába lett? Erre aztmondja, hogy "I seen a mount in ah, i checked it but someone purchased it already :( lol )


Mert az a lol nagyon kellett a végére, húzza az időmet, de van ideje lol-t írni.


Szóval nem tudom, de a wow rendesen kiteszi az idegzetemet, égi csapás!



márc. 12. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
"kicsit régebbi verzió" azaz privát/tört szerver? Ott nem kell az ilyesmin csodálkozni. xD
márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem számít, hogy mi az. Ugyanakkor felszeretném hívni a figyelmed arra, hogy a válaszaid legyenek összefüggésben az általad ismert információval, általánosítani nem lehet, se azt mondani, hogy: "Ott nem kell az ilyesmin csodálkozni" ugyanis nem tudod hol játszom, és nem is írom le a nevét, még ha tudnád is, akkor se lehetne megmondani, mivel nem ismersz millió embert.
márc. 12. 00:39
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
wtf xD
márc. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem írod le a nevét mivel tört/privát szerver. Ha már nem akarsz eredetin játszani akkor panaszkodni sincsen semmi jogod hogy milyen emberek vannak ott. Ennyi és nem több. Vagy elviseled vagy szépen előfizetsz eredetire. ;)
márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Irigylem a problémáidat. Ha ilyen gondjaim lennének, boldog ember lennék.
márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, mond valamit a Wow Classic? :) Mielőtt kiforgatod a szavaimat, ne mindenbe a rosszat lásd köszönöm, a realm nevét azért nem szeretném elárulni, mert az illető talán rájönne, hogy ki vagyok. Ezen kívül, a Wow Classic, hát hát, Blizzard futtatja.


5-ös, ez egy játékbeli probléma, nincs kihatással a valóságra, ez csak is akkor érvényes, amikor jelen van a játék, és utána mint mellékhatás de kizárólag a játékkal kapcsolatos dolgokra.

márc. 12. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Látom megy az alt fiókokkal a lepontozás xD
márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezaz, csak így tovább. Anyád büszke lehet rád lepontozó... :D
márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Irigylem a problémáidat
márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!