Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a játék, amivel...

Melyik az a játék, amivel soha nem játszottál, de valamiért mégis a rajongója vagy?

Figyelt kérdés
Nálam a Silent hill 2 volt az évekig. Nem tudom, hogy miért, de mindig is imádtam a világát, zenéjét és úgy az egész hangulatát. De ennyi év után most végre pótolom, már majdnem a végigvittem. És nagyon tetszik.

márc. 13. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Fnaf és Last of us

Nem szeretem az ijesztő játékokat, de mindkettő sztoriját imádom

márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ilyen. Nekem a játék az egyetlen szórakozási forma, ami nézve semmilyen élvezetet nem ad. Még a sportközvetítéseket sem értettem soha. Ha játék, akkor azzal én játszani akarok.
márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rajongónak nem mondanám magam, de talán a ghost of tsushima, nincs PS-em (meg nem is akarok venni).
márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak fiatalkoromban volt ilyen. Csóróként nőttem fel, de amint először kerültem számítógép elé, rögtön rabul ejtettek a játékok. Otthon nem lehetett gépem, így csak annyit tettem, hogy a napi kis kajapénzemet összekuporgatva néhanapján vettem egy PCG-t, vagy GS-t, és vágyakozva olvasgattam a játékokról. Ami nagyon tetszett, az a 2006-os Prey volt; csak az előzetesét elolvasva is már nagy rajongója lettem a játéknak. Évekkel később, teljes pompájában végig is tudtam játszani, és valóban hatalmas élmény volt.
márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es: ezzel én is így vagyok. Engem sem érdekelt soha az, hogy más játszik. De itt nem is erre irányult a kérdés. Én úgy voltam "rajongója" a Silent hill 2-nek, hogy szinte semmit nem tudtam róla.
márc. 14. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
3-mas. Jön PC-re.
márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Red dead redemption 2. Nem futna a laptopomon.
márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!