Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik nekem...

Miért nem működik nekem rendesen a GTA 4-ben a Simple Trainer mod?

Figyelt kérdés

Downgradelt (1.0.7.0-s) GTAIV verzión vagyok, beraktam ehhez a verzióhoz a Simple Trainer modot, de miután megnyomom az F3-at a modmenüben tudok fel-le lapozni, de ha be akarok lépni akármelyik pontba (Pl.: Teleport, Object Spawning, vagy Car Options), akkor hosszan kell nyomnom a Numpad5 gombot, néha 20-30 másodpercig is, hogy be tudjak lépni abba a pontba. És még amikor az autó színét akarom változtatni, akkor a Numpad4 és Numpad6 gombokat is hosszan kell nyomni, hogy tudjak balra-jobbra lapozni. Hogy lehet kijavítani ezt? Régen rendesen működött. Lehet, hogy az egyik mod a hibás. Itt a modok listája, amik a játékomban vannak.: ColCahce, GFWLProtectionDisabler2019, FusionFix, ColAccel, NoCursorEscape, Real Traffic (ez azért van bent, mert 104 darab replace (olyan autómodok, amik a játékban lévő alap autómodelleket és azoknak a "handling" fájlját lecserélik) típusú járműmod is van bent a játékban, és emiatt csak taxik spawnoltak, de ez kijavítja), ScriptHook, Simple Trainer v6.5, ZolikaPatch, és egy commandline.txt fájl ezekkel a parancsokkal:


-framelimit 0

-norestrictions

-percentvidmem 100

-memrestrict 681574400

-availablevidmem 2

-noprecache

-refreshrate 60

-novblank

-shadowquality 3

-renderquality 4

-forcehighqualitymirrors

-noswapdelay

-fullspecaudio


Ja, és amúgy a játék nem laggol, csak ritkán, meg néha küldetések közben.



#Grand Theft Auto #Simple Trainer #Version6.5
márc. 15. 16:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és még ha valakinek kéne ez a Simple Trainer mod, akkor itt a link hozzá: [link]
márc. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!