Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még neki állni Metin2...

Megéri még neki állni Metin2 GF-en játszani ? Részletesebben lent .

Figyelt kérdés
A magyar szerver egyre jobban úgy érzem , hogy már kivan hallva , ezért tűnődöm azon , hogy inkább a német szerveren kezdeni karaktert . Több játékos + lehetőség . Viszont azért mégiscsak jobb volna hazai szerveren nyomni . Nektek mi a véleményetek ? Nagyon bele kel nyúlni a pénzt tárcába ha az ember haladni akar ?
márc. 17. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Aki a Metin 2-ért még fizet is, az megérdemli a sorsát.
márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem ítélek el senkit aki fizet a játékban valamiért . Ez mindenkinek a saját döntése , hogy mire költi a pénzét . Én személy szerint nem akarok több tízezer forintot költeni rá de azért is tettem fel a kérdést mert nem vagyok benne jártas , nem tudom hogy tényleg költeni kell e rá hogy haladni tudjon az ember . Ezért a kérdésedet elemezve szomorúnak tartom , hogy leszólsz x akárhány embert csak mert ők költenek a játékra . De ez az én hibám is egyrészt mert jelenleg már nem nagyon lehet feltenni kérdést sem itt sem sehol máshol mivel csak a rossz indulatú emberek válaszai jelennek meg .

Elnézést mindenkitől és a válaszolótól is ha ingerlékenyebben léptem fel de nem szeretem amikor feltesz valaki egy kérdést , véleményem szerint értelmesen jól megfogalmazva hogy kinek mi a véleménye lehet e haladni a játékban pénzt költés nélkül és kapok egy ilyen választ …

Aki pedig azt mondja ez a válasz a kérdésre menjen vissza kérem az iskolába és vegyen pár értelmezési órát .

márc. 18. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!