Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tf2 ingame statok csak...

A tf2 ingame statok csak nekem ilyen pontatlanok, vagy ez egy általános dolog?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el újra a hetekben tf2-ni és azt vettem észre, hogy a játékbeli statjaim (átlag pont átlag segítés sebzés stb) elég gyatrák és jóval rosszabbak, mint amiket valóban nyújtok.


Régen nekem mintha annyira nem lett volna ilyen, és azt szeretném kérdezni, h veletek előfordult e már ilyen vagy ez mindig is ilyen szr volt mert nekem nagyon az, különösen pl mediccel ahol szinte bármennyi pontot szerezhetek, de ilyen 1.00 fölé nem nagyon tud menni az átlag pontom.


Alapvetően annyira nem zavarna, mert úgy sem ez számít csak azért jó lenne tudni a valós számokat is, úgyhogy azt szeretném kérdezni h ezt valahogyan helyre lehet állítani, vagy ez mindenkinél/ sokaknál ugyanez?



márc. 18. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!