Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok baráttal...

Beluscsák Zsolt kérdése:

Miért nem tudok baráttal játszani R6-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rainbow Six Siege játékot megvettem, 2fa vagyok, 10-es szintű, és pc-s vagyok de haverom aki szintén pc-n játszik nem enged, azt írja ki hogy "failed to do the action". Ez miért van? Hogy lehet megoldani? Hozzáteszem ő is 2fa, 50-es szintű, és így hogy nem enged csatlakozni hozzá feleslegesen vettem meg.

márc. 24. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanott vettétek meg(mind kettő steam/ubi klienses)? Esetleg az okozhat gondot ha egyikőtők steam-en vette mig a másik közvetlen Ubin. Illetve content-be is ugyanazokkal rendelkeztek? DLC-kre gondolok. Én már jártam ugy hogy nem tudtak barátaim hozzám csatlakozni se én hozzájuk, mert nekem voltak +DLC-im amik nekik nem. Így ezeket le kellett lőjjem Steam-be hogy tudjunk játszani a játékkal.


Illetve ha ugyanaz a platformon vagytok(steam vagy ubi közvetlen) egymás barátlistáin is vagytok? Ingame is(már ha ott is lehet)?

márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!