Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha ps5-ön egy anno playstation...

Ha ps5-ön egy anno playstation store-ból letöltött játékot letörlök, az megmarad a ps5 könyvtárában? Később visszatölthetem ha akarom? Ugyanez lemezes ps5 játékokra nem vonatkozik?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Ha veszel egy játékot, akkor az a könyvtáradba kerül, igen, ez a lényege a vásárlásnak. Ugyanez vonatkozik a lemezesekre is, igen, ha lemezen veszed, az meglesz neked lemezen.
ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de én arra vagyok kíváncsi, hogy visszatölthetem-e a letörölt játékokat később, ha újra megkívánom őket?
ápr. 2. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel megvetted a játékot, és ott a könyvtáradban, ezért nyilván igen. Ha csak egy kicsit is belegondolsz, azért elég nonszensz lenne, ha nem így lenne.
ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mégis, egy-két hetente jön egy ilyen kérdés, mert az emberek nincsenek tisztában a digitális vásárlás és a digitális jog fogalmaival. Bevallom, mikor az első iPod-om tönkrement, én is kétségbe estem, hogy elveszett az a sok-sok zeném, aztán mikor vettem egy újat, magamon kívül voltam, hogy ott van az összes a zenetáramban... :)
ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A storeban megvett játékaid az accountdra kerülnek, mint pl a steamen. Ezeket aztán törölheted, letöltheted bármikor, amúgy sincs sok hely. Akkor van szívás ha lassú a neted, a játék meg mondjuk 100 giga. A mentéseket külön kezeli, ha letörölsz egy játékot, azt nem is törli, a mentéseket külön tudod törölni a System menü tárhely alatt ha akarod
ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!