Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Motorsport manager az...

A Motorsport manager az milyen játék? (Azt senki ne irja, hogy autóversenyes azt tudom, többi a kérdésbe)

Figyelt kérdés
Szóval tipikus monoton foci menedzser szerü játék, vagy versenyezhetek is, verseny közbe taktikázhatok? (tudom sokaknak a foci manager is tetszik senkit nem szeretnék bántani természetesen, de az nekem kicsit "lassú") Ha csak kicsit tudok angolul akkor is értem? köszi. 👍
ápr. 4. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassúnak az is elég lassú. Gyakorlarilag egy autóverseny csapatot menedzselsz. Az autó, az ipari park fejlesztése, a versenyzők, a csapat egyéb tagjainak kiválasztása, szponzorok, stb mind rajtad múlnak, a verseny pedig alapvetően a választott pilótáidon (és persze az autód konstrukcióján) múlik, az automatikusan zajlik. Persze elég sok mikromenedzsment vár rád közben, az autó beállítása, a versenyzők vezetési stílusa, a választott gumi, üzemanyagmennyiség, boxkiállások, stb.
ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi.


Ezeket verseny közbe dirigálhatom , bele lehet a versenybe nyúlni?

ápr. 4. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, bele lehet.
ápr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyire?
ápr. 5. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Az említett mikromenedzselések szintjén. Szólhatsz a versenyződnek, mikor lépjen jobban oda neki, mikor spóroljon inkább az üzemanyaggal vagy a gumikkal. Te döntöd el, mikor álljanak ki boxba, milyen gumikat használjanak, stb.
ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet kipróbálom, ha egyet még kérdezhetnék,. Mikor van verseny? Akár mikor amikor szeretném, vagy olyan mint a foci manager játékok, hogy megvan adva mikor van meccs és kész, addig max nyomkodhatsz ezt azt?
ápr. 5. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Meghatározott hétvégéken vannak a versenyek. Ha rámész a folytatásra, akkor kezdenek el automatikusan peregni a napok, addig amíg el nem érsz egy olyan pontig ami a figyelmedet igényli. Pl elkészült egy új alkatrész fejlesztése, szavazás indult egy potenciális szabályváltozásról, vagy épp kezdődik a versenyhétvége, ugye.
ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem olyan mint a mobilos manager játékok, ott beállitom a csapatot a pilótát autót, és már mehet is a verseny. (gondolom korlátlanul amig van belépő pénzem)
ápr. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!