Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lehet ez?

Tesoekhoevagod kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

készítettem egy cs1.6 szervert, bejelentkeztem tulajként, tettem be sok jó plugint, viszont nem tudnak fel menni a szerverre


hldss-el készült a szerver amxmod.

szerver ip:192.168.100.90:27015



ápr. 6. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert rossz az IP, a 192.168.XXX.XXX egy belső IP, neked a géped külső IP-jét kell beállítani amiről hostolsz, mert a neten lévők azt látják.

A 192-es IP-vel csak akkor működne a dolog, ha csinálsz egy virtuális LAN hálózatot, amibe mindenki becsatlakozik (régi Hamachi csoportok tipikusan).


Itt le tudod csekkolni az aktuális külső IP-det:

[link]

IPv4-nél


Arra figyelj, hogy kb minden egyes indításkor meg fog változni a külső IP-d, ezért mindig ellenőrizd hogy jó-e a címed szerver indítás előtt. Ha 0-24 be megy a szervergép és van forgalom is, akkor általában marad az IP mert folyamatosan csatlakozik.

ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát ha jól értelmezem, nézzem meg a linken található ip-t, és állítsam be azt szerver ipként?


sajnos nem tudom hogyan kell változtatni de nagyon szépen köszönöm a válaszod!!

ápr. 6. 23:32
 3/6 A kérdező kommentje:

ha van discordod meg köszönném ha addolnál és tudnál ott jobban segíteni


DC:rajmihun22


Amennyiben tudsz ott segíteni nagyon szépen meg köszönöm!

ápr. 6. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a szerverre csatlakozó személyeknek kell elküldened az ipv4 címed, aki a játék indítása után a console-ba beírja a csatlakozási parancsot és ipv4 címedet: connect 123.45.67.898
ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tud csatlakozni, akkor lehet más verzióját használja a játéknak, és/vagy port forwarding-olni kell.
ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesómmal már béreltünk szervert, meg kellet crackelni hogy non steamesek is fel tudjanak jönni:D
ápr. 9. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!