Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom folytatni ps5-ön a...

Hogy tudom folytatni ps5-ön a játékot?

Figyelt kérdés
Ugye a ps5 viszi a ps4-es cd-t és tegyük fel hogy már van egy csapatom az ea fc-ben de a ps4-en, akkor hogy tudom ugyanonnan folytatni a játékot a ps5-ön? Mit kell tegyek? Csak letölti a cd-t és kész vagy kell vmi extrát csinálni?

ápr. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a játékot? Kell hozzá account? Kell benne menteni?
ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A PS4 és PS5 játékok külön játéknak számítanak akkor is ha "ugyanaz". Tehát például az EAFC24 PS4 és PS5 változata külön játék, nem látják egymás mentéseit alap esetben. Ha át lehet vinni köztük a mentést akkor a gyártónak kell valamilyen módon megoldania. Ezt vagy úgy szokták, hogy ha bejelentkezel mindkét játékon belül a megfelelő - esetünkben - EA felhasználónévvel és jelszóval akkor a másik játék is látja vagy pedig van egy külön opció a menüben amivel a mentést fel lehet tölteni a neten egy helyre ahonnan a másik játék le tudja szedni magának ugyanabból a menüből.
ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az úgy nem működik hogy belépek a ps accountomba és kész(ami ps4en is megvolt)?
ápr. 8. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ha belépsz az ea accountoddal akkor ott lesz minden
ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi
ápr. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!