Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban Cayo Perico-t...

GTA Online-ban Cayo Perico-t vagy az új Cluckin' Bell Heistet csináljátok többször?

Figyelt kérdés
Mindkettőt megcsináltam már, a Cayo-ban az a jobb, hogy többet fizet és jobban lehet vele szintet emelni, a Cluckin' Bell Heist-ben meg az, hogy egyszerűbb, kevesebb ideig van cooldown, egyszerűbbek és gyorsabbak az előkészületek, és kezdőknek (lvl 50-150) is könnyen megcsinálható. Csak az a probléma, hogy még ha stealh (taktikus beosonás) módban mész be mindkettőbe, az őrök akkor is észrevesznek, pedig van hangtompító a pisztolyaimon. Ti mit gondoltok erről?

#GTA #rablás #szintemelés #Kolumbiai Kartell GTA
ápr. 10. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Perico nem tudom mennyit ad mert még nem voltam, lévén nincs tengeralatjárom, de a McDonalds-os heist-et napi szinten letolom 1-2x solo-ba. Elég könnyű, csak arra kell figyelni utolsó előtti quest-et, tehát maga a rablás előtt minél ninjásabban kell megcsináld. Időbe megölni az öröket amint észrevesznek, de előtte még töröld le a felvételt a gépről.


Sajnos magába a rablásba engem is zavar hogy nem tudom ninjásan megcsinálni, holott ott a takitkai smg hangtompítóval. sajnos tömörülnek már az örök. Azt nem tudom mennyire járöröznek, még nem figyeltem. De ha járöröznek akkor lehet meg lehetne oldani, de nincs kedvem azt kivárni.

ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a Cluckin' Bell a real-life-ban a Taco Bell nem McDonalds. Perico az 800 ezer és 2 millió között ad, attól függ mennyi cuccot lopsz el a szigetről. Amúgy a Cluckin' Bell heist előtti utolsó előkészítést azt full stealhba akartam csinálni, hangtompítóval, osonással, hogy egyáltalán ne vegyenek észre, de célozni meg nem sikerült azt melle lőttem az egyik őrnek, azt észrevettek, de időben lelőttem mindet.
ápr. 10. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttit ha akarod sem tudod teljesen ninjaként. Lévén a kártyához ugye fúrni kell 2 őr mellett. Azért annyira nem ostobák hogy ezt megengedjék. De mire furáshoz jutsz remélhetőleg már csak 1-2 őr van, így könnyen megoldható hogy ne riasszák a bázist.
ápr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, de én hangtompítós pisztollyal kiszedtem mindkét őrt, de a másik teremben volt a kártya, ott három őr volt, és a rossz célzásom miatt ellőttem a feje mellett azt észrevett. Ha eltaláltam volna, akkor nem vették volna észre. Amúgy meg fúrásnál csak egy őr hallotta meg, az bejött, de azt fordulásból kiszedtem.
ápr. 10. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!