Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csávó csak azért jött, hogy...

A csávó csak azért jött, hogy fifázzon egyet?

Figyelt kérdés

Meghírdettem az eladó PS5-ömet és egy 20 év körüli srác eljött megnézni. Már az elején fura volt, mert bringával érkezett, és csodálkoztam, hogy így hogyan akarja elvinni...na mindegy. Bejött, és bekapcsoltam, hogy kipróbálja és elkezdett fifázni. Két teljes meccset lejátszott, ami kb fél óra, és már a harmadikat is elkezdte volna, mikor közbeszóltam, hogy bocsi, erre nincs időm. Ezután az üzletről kezdtünk beszélni, és kapásból a meghirdetett összeg felét ajálotta, így persze nem lett alku.

Vajon szándékában állt-e egyáltalán megvenni?



ápr. 10. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... nem akarok vészmadár lenni, de ha be akarnék törni, pont így mennék megnézni mid van otthon.



De igen, fifázni, meg addig idegesíteni, amíg engedsz az árból.

ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit csináltál, amíg ő játszadozott?
ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakásba soha nem engedünk be vevőt. De még az utcába se!
ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Megnézték ki árul luxus cuccokat. Ami pusztán csak szórakozás, de viszonylag drága. Ergó van pénzed.


Ezzel az indokkal odaküldték a húsz éves, ártlamatlannak kinéző gyereket.


A gyerek megnézi van-e valami pénzzé tehető a lakásban, érdemes-e kirámolni. Van-e kamera? Kutya? Hány ember cipői vannak az előszobában?


Aztán fél év múlva a gyerek nővérének a pasija meg a haverjai betörnek, és elvisznek mindent.

Addigra te már elfelejted az esetet a PS5ttel.

ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Helyezz ki kamerákat!
ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem jó játék kb semmi hogy idegenekhez menjek játszani. Internet korában vagyunk. Még a 80-90 es években esetleg lehetne ez, mert akkor senkinek semmilye nem volt. Úgyhogy sunyi betörő lesz rz vagy max valami szellemileg elmaradott ember.
ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor erre rábszott, mert tőlem aligha lenne mit elvinnie :D Az autóm után a legértékesebb ingóságom pont a PS volt, de azóta már azt is eladtam.
ápr. 13. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jelnti azt, hogy nem fogják felnyomni a lakást.
ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!