Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért támadnak be sokszor? :D

Miért támadnak be sokszor? :D

Figyelt kérdés
A League of Legends-ben csak support vagyok mindig, akinek felafata ugye a csapat támogatása, ez oké. Alapjáraton kezdéskor ugye az arany ösvényre kell menni az íjászt támogatni, csak sokszor 1 perc után, amikor az ellenfél nem a saját lane-jén kezd, hanem 3vs1 van valamelyik ösvényen, akkor már 1 perc után beírja a csapatom, hogy ,support???' xD Egy support nem tud egyszerre 3 helyen lenni, van amikor átmegyek segíteni persze, de akkor meg az íjász írja be, hogy hol a bánatban vagyok. :D Van erre valami jó taktika? Vagy mindenkit úgy sem tudok egyszerre támogatni nem?

ápr. 10. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nana, a support az ADC-t támogatja, általában bot (alsó) lane-n.

Ami nekik fáj hogy nem szólsz nincs ott 2 ember a bot lanen.

A jungler dolga lenne hogy odamásszon, illetve lehetne annyi esze az ADC-nek is ha pl mid lanen buliznak, akkor mész te is gankre.

ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1: köszi a választ. :) Ja igen, bot lane na. Játszom mobilon is egy LoL típusú játékkal és ott Gold lane a neve az alsó ösvénynek, sokszor így hívom. :D De amúgy sokszor segít a jungler is, de ha Top lane-n van enemy ganking például, akkor nekem alsóról odarohanni sok idő és ha a jungler meg a Top-nál dzsungelezik pont, akkor neki egyszerűbb lenne odamenni. Néha furi ez. :D
ápr. 11. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!