Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a játék neve?

Mi lehet a játék neve?

Figyelt kérdés

Keresek egy régi játékot, talán 2000körüli lehet, nemtudom, oldal nézetes játék volt, és mivel nem tudom hogy demo volt-e meg nekem vagy szimplán ilyenre tervezték a játékot, de csak egy mód volt benne, 1v1 volt más playerek ellen, de ez nem online játék volt hanem local, helyileg lehetett más emberrel játszani, aki melléd ült és mondjuk a WASD-al játszott, én meg a nyilakkal


A képernyő ketté volt osztva függőlegesen, mivel nagy volt a pálya. De igazából csak két sziget volt távol egymástól.


Amire emlékszem még hogy valaki egy ágyúval volt, a másik meg repülővel, és le kellett lőni a másikat, de volt mikor mind a ketten repülők voltunk, a repülő úgy nézett ki mint azok a régi dupla szárnyú repülők elől egy propellerrel.


A cél hogy pontokat gyűjtsünk az ölésekből, megadott pontok után véget ért a játék egy győztessel.



ápr. 10. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!