Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxról ps-re váltottam....

Xboxról ps-re váltottam. Hogyan tudom átvinni az xboxos fortnite accomat psre?

Figyelt kérdés
(xbox one s-ről, ps4-re váltottam, mert tönkrement az xboxom)

ápr. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Remélhetőleg sehogy és végre megszabadulsz attól az átok játéktól. :)
ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha számítógépen vagy mobilon belépsz az Epic accountodba ott be tudod kötni a konzolos accountjaidat is alá és minden látszik mindenhol. Viszont az előfordulhat, hogy ha ilyet még nem tettél akkor csak úgy tudod bekötni az Xboxosat ha belépsz egy Xboxon a Fortniteba ahol kapsz egy kódot hozzá. Talán ezt úgy lehetne megoldani Xbox nélkül, hogy a Fortnite Streamelése Xbox szerverekről az teljesen ingyenes. Belépsz az xbox.com/play oldalon az Xboxos felhasználóneveddel és elindítod a Fortniteot, hogy láthasd a kódot.


Ha be van kötve az Xbox és PS accountod az Epic alá akkor minden megosztódik a platformok között automatikusan, akárhol is szerzed meg. Az egyetlen amit nem vihetsz át az a V-buck amit vettél Xboxon/PSen/PCn, de ha elköltöd akkor a tárgyak amiket vettél érte az már átmegy.

ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és akkor is ha nem tervezel Xboxon játszani többet akkor sem javaslom, hogy kitöröld az Xbox accountodat az Epices listáról, mert egy (bármilyen konzolos) accountot csak az életben egyszer lehet bekötni az Epic alá. Ez azért van, hogy ne lehessen eladogatni. Tehát ha kitörlöd akkor nemcsak nem tudod majd visszarakni később ha még játszanál Xboxon, de esetleg az ott szerzed cuccaid is eltűnhetnek.
ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!