Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 2 ben tegnap...

Counter Strike 2 ben tegnap néztem hogy 150-170fpsemn van. Ma pedig már átlagba olyan 60-100. Ez mitől lehet? Elállitottam volna valamit tegnap óta hogy ennyire lecsökkent?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől lehet. Mondjuk amig stabilan 60+ fps-ed van addig nem számít semmi.


Ami okozhat ilyet:

Elavult driver, vagy épp az új bugos ha pont frissitetted.

Milyen más programok futnak a háttérben

Milyen más netet igénylő tevékenységet végzel(pl youtube,indevideó vagy bármi amihez tetemesebb netforgalom kell). Igaz ez elsősorban ping gondot okoz, de ha túl nagy a ping akkor a desynch miatt fps-en is érződhet belőle.

Vírusírtódon is sok múlik.

HDD vagy SSD-n van maga a játék?

Elég erős a géped a játékhoz? Mert nem mindegy hogy az a 100+ fps-ed very low 720p vagy pedig ultra 4k-ba van. Nem írtad hogy milyen beállításokkal játsszol, ezért emlitem ezt is.

ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Ultra high beállításokon játszom.

512gigás SSD- ről

Itt a konfigom:

-Intel® Core™ i5-12450H Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz)

-16GB DDR5 4800MHz RAM

-NVIDIA® GeForce™ RTX 4050 6GB GDDR6

-512GB SSD

-Windows 11 Pro

ápr. 18. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Win 11-et leszámítva a többi bőven elég neki.


Esetleg mást futtatsz közben? Sokszor le alt+tab olsz játék közbe? Ha netán streamer-ed akkor milyen programmal. Virusírtód ki van kapcsolva?

ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem futtattam semmit közben a steam futott csak.

A vírusirtóm a sima alap Windows vírus írtó de az be van kapcsolva.

Mi a gond a win 11el?

ápr. 18. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak alap windows védelem van.


Win 11-el az a baj hogy még alkalmatlan játékokra. Elég sok játék nagyon érzékeny rá. Talán 1-2 év múlva jó lesz már, de jelenleg win10 a legjobb játékokra(ha pedig tört játékok akkor win7).

ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!