Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt Empress crackerral?

Mi történt Empress crackerral?

Figyelt kérdés

Hallani ezt is az is az interneten.

Van aki szerint lebukott és elkapták a rendőrök.

Van aki szerint megint besértődött és ezért nem csinálja megint.

Vagy hogy most is dolgozik egyszerre több projekten és a majd egyszer ismét berobban a sok tört játékkal amin most is dolgozik.


De vajon mi az igazság? Hová lett a császárné?



ápr. 22. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

A név ellenére SOSE NŐ volt....


Továbbá nem baj hogy eltünt. Legalább visszaesik a kalózkodás. Isten áldja hogy a Denuvo nyert.

ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
első hozzászóló az ilyen ostobák miatt adják ki a trehány játékokat b*romi magas árakon, fogadok az új star wars gémet is megvetted majdnem dupla áron csak hogy legyen +jabba quested
ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Te örülsz a Denuvonak? Egyértelmű bizonyítékok vannak rá, hogy az a vacak

potyára csak leterheli a gépet. Főleg a procit.


https://www.youtube.com/watch?v=5y_bab5wtHY



"A név ellenére SOSE NŐ volt...."


Pedig ő többször is orosz nőként hivatkozott magára. Biztosan nem lehet tudni......

ápr. 22. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

#2 Nem vettem meg az új Star Wars-t. Teljes áron sose veszek játékot, csak akciósan. Meg senki sem mondta hogy rögtön day1 kell megvenni, DE nem ez volt a kérdés most.


#3

Én örülök igen. A Hogwarts meg pont rossz példa. Amilyen optimalizálatlanul jött ki ott nem csoda ha eltérés volt legelején. Azóta már jelentősen fejlesztették és optimalizálták. Továbbá már csak azért sem mérvadó mert Hogwarts EMPRESS "kiadásához" csináltak nexus módot ami belebuherál hogy több fps legyen, szóval ez így már buherált összehasonlítás.

Ha van is különbség Denuvo és nem Denuvo között akkor sem sok. Én nem érzem a Denuvo-s játékaimat hogy akadnának. Még anno a gyenge gépem alatt is hozta amit elvártam tőle(nagyon gyenge vga-m volt). Szóval egyáltalán nem éreztem Denuvot. Érezhetően maximum valami nagyon kőkorszaki gépnél lehetnek különbségek. Egy mai gép már simán megeszi reggelire. :D

ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Én örülök igen. A Hogwarts meg pont rossz példa. Amilyen optimalizálatlanul jött ki ott nem csoda ha eltérés volt legelején. Azóta már jelentősen fejlesztették és optimalizálták."



És te tényleg elhiszed nekik mi?


Nem a játékot optimalizálták, hanem egyszerűen csak feloldták a denuvo védelem alól.


Ha nem tudnád, a játék hamisítás/crackelés többnyire a rivalizálásról szól.


Ezek a játék hamisítók úgynevezett "Warez" csoportokban dolgoznak, és ezek a csoportok egy titkos, világméretű, decentralizált hálózatban vannak összekötve.


A Warez csoportokat a versengés motiválja, mindannyian a legjobbak akarnak lenni. Az a csoport nyer, amelyik először ad ki egy feltört játékot az ezt követően kiadandó hamisítványok értéktelennek tekintik.


A nagy játékipari cégek ezzel tisztában vannak, és miután tudomást szereznek róla, hogy az adott terméküket meghamisították, rendszerint feloldják a denuvo védelme alól. Azért mert egyszerűen már nincs értelme tovább védeni.


A Hogwarts Legacy esetében is pont ez történt. Az empress csak hamar meghamisította a játékot, ezzel elsőként elvitte a dicsőséget. Így már nem

is volt értelme tovább a denuvo védelme alatt tartani a játékot.



"Én nem érzem a Denuvo-s játékaimat hogy akadnának. Még anno a gyenge gépem alatt is hozta amit elvártam tőle(nagyon gyenge vga-m volt). Szóval egyáltalán nem éreztem Denuvot."



Hát azért mert ahogyan azt már fentebb kifejtettem, a játékaid már régen nem denuvo védettek. xD



Meg azért azt se hidd már el, hogy a denuvo annyira áttörhetetlen.


Még a YouTubeon is fent van, ahogyan a Voksi nick névvel ellátott hacker feltöri, a denuvo V4 védelmirendszerét.


Bárki szabadon megtekintheti. Te is belenézhetsz, de úgysem fogsz érteni belőle semmit:


https://www.youtube.com/watch?v=suABtb8_2Zk

ápr. 23. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:

"Hát azért mert ahogyan azt már fentebb kifejtettem, a játékaid már régen nem denuvo védettek. xD"


Egy olyan játékom van amiből már el lett távolítva a Denuvo(Code Vein), a többiben még benne van. Szóval ez mellé ment. xD


Továbbá nehogy azt hidd hogy a Cracker csapatok a te két szép szemedért törik őket... :D Tört játékokért is fizetsz(csak nem pénzzel).

ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!