Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Kart versenyzős játék...

Melyik Kart versenyzős játék lehetett ez tippek?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy én ugyan 2009 körül játszottam a játékkal még kisgyerekként. Tehát akkor vagy előtte jelenhetett meg nem tudom mennyivel, annyira emlékszem, hogy 12-15 karakter volt benne talán pont 15 de nem tudom pontosan és egyszerre mind a 15 karaktert lehetett versenyeztetni együtt egy bajnokságon. És ezeknek a túlnyomó része állat volt ugye. De emlékszem, hogy mindig 5 karakterrel indítottam új játékot mert ha több volt akkor egy idő után kifagyott a játék az akkori gépem alatt, ami még három éve is működött. Athlon 64 X2, 2gb ram, Ati HD 3550. De ez nem csak a gép hibája lehetett talán.


Pálya is nagyjából 10-15 lehetett benne, több jó változatos pálya tehát olyasmi mint az új Crash Team Racing (2019) csak több karakterrel.

Ezekhez hasonló játékok még a Moorhun Kart, Pet Racer, Mario Kart csak aki név szerint nem ismeri a műfajt tudja mire gondolok. Arra sem emlékszem mondjuk, hogy ebben mennyire lehetett szívatni egymást verseny közben. De gondolom, hogy az is egy igazi kart játék volt. Ma már biztos vannak jobbak de én akarok vele játszani nagyon jó nosztalgia lenne és jó emlékeket hozna felszínre. Tudom itt senki sem tud mindent mivel lehet nem is híres vagy jó értékelésű játékról van szó, de tippet tud adni valaki?



ápr. 22. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Állatos? Talán Wacky Wheels? Idehaza valamiért nagyon népszerű volt.

https://www.youtube.com/watch?v=cHWkluj8-1s

ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állatos leginkább igen, de szerintem nem az mert úgy emlékszem, hogy amivel én játszottam azért már jobb volt a grafikája. Úgy emlékszem jobb még egy Pet Racer grafikánál is. De lehet, hogy még azért pixeles is volt valamennyire. Azt tudom, hogy be lehetett állítani, hogy mennyi állattal akarok a bajnokságra menni és arra is, hogy volt több pálya is ahol más, különböző zene szólt.
ápr. 22. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt pörgesd végig, hátha benne van amire gondolsz.

ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már néztem ezeket a videókat, de sehol semmi.
ápr. 23. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán ez? Szintén csak random Google keresés alapján.

https://www.youtube.com/results?search_query=SuperTuxKart

ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, meg van az esélye bár a menüből több mindent kell, hogy lássak ahhoz, hogy eltudjam dönteni az biztos, hogy hasonló játék volt, ha tudom akkor biztos, hogy le fogom szedni de csak PC-m van. De nem biztos, hogy ez volt szóval jöhetnek még tippek legalább gyarapodik a játék listám ha nem is lesz meg a game.
ápr. 23. 11:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó játék, de nem ez az én játékom.
ápr. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!