Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri Xiangling-re wishelni?

Megéri Xiangling-re wishelni?

Figyelt kérdés
Őt mainelem, jelenleg c1-es. Pity-m kb nincs (de helyette van egy Xiao-m :DD) , igazából 5 starra most nem is gyúrok. Megéri elwishelni rá? 33 wisht tudok összekaparni plusz van még kb 2300 genesis crystalom de azt nem erre akarom elkölteni (hátha lesz valami hot outfit :DD). Vagy jön még valami jó 4star a közeljövőben aki jobban megéri mint mondjuk egy c4-es Xiangling?

ápr. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Még játszani sem éri meg azzal a szarral, minden perc időpocsékolás amit genshittel töltesz
ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, a Genshin egy szar, nem kéne vele játszanom, azonnal le is törlöm a gépről, sőt fel is gyújtom mert valaha futott rajta a játék! Valami ilyesmi választ vártál? Vannak játékok amiket én se szeretek de nem írom oda egy velük kapcsolatos kérdés alá, hogy ne játssz vele mert én nem szeretem. És most jön, hogy "De miért lettem leszavazva, én csak az igazságot írtam" nem drágám, te egy igencsak nyersen megfogalmazott véleményt írtál amit senki nem kérdezett. Ha nem tetszik a játék ne válaszolj a vele kapcsolatos kérdésekre. Nem nehéz, mindössze annyi kell hozzá, hogy tudod... nem válaszolsz.
ápr. 25. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Bár én személy szerint sose használtam még (pedig kihúztam már vagy 40x) akkor mindenképp mert amúgy nagyon hasznos karakter. Erős és sok dps-t nagyon jól támogat, beleértve Xiaot is, tehát szerintem megéri mindenképpen. Az első véleményével pedig ne foglalkozz, biztos csak elvesztette az 50/50-et valamelyik banneren:)
ápr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam, és hozzá teszem hogy véleményem szerint Xingqiu, Bennett és Heizou is megérik. Xingqiu erős al-dps, Benitől pedig jobb támogató a játékban nem kell, Heizou pedig jól kiépítve szinte verhetetlen. De amúgy minden 4* valahol megéri.
ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

"biztos csak elvesztette az 50/50-et valamelyik banneren:)"


Haver ahhoz hogy veszítsem a 50/50 t le is kéne töltenem a játékot

ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 köszi :DD


#5 Ha nem játszottál a játékkal akkor honnan tudod, hogy rossz? :D

ápr. 26. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

#6


1 idióta "megérzése" xDDD Onnan tudja. :D

ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!