Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri használtan PS5-öt...

Megéri használtan PS5-öt venni? vagy inkább költsek kb 40ezerrel többet egy újra?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A használt áru mindig szerencsejáték. Nem lehet kimondani, hogy megéri vagy nem éri, mert minden az előző tulajdonostól függ. Lehet, hogy egyszer felborult az a cucc, valami elrepedt benne, most még működik, de miután te megvetted, el fog romlani, és javíttathatod 50 ezerért. Én inkább gyűjtenék még egy újra.
ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az új. Azon van garancia is.
ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én megvárnám az év végét,kijön a Pro változat. Az elég durva lesz
ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan és milyent.

Ha kereskedőnél veszed, akkor lehetséges, hogy kapsz rá garanciát, ha egy évet vállalnak rá (sok kereskedő ad), akkor 40 ezerrel olcsóbban kapod meg ugyanazt a modellt.

Ha ismerőstől veszed, és megbízható, akkor lehet érdemes belemenni, talán ő nem csap be, de garancia nincs rá.

Ismeretlentől viszont nem vennék, vagy olyan kereskedőnél, aki nem ad garanciát.

ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha többé használtat. Videokártyával megjártam, full pozitív értékelésű eladónál hardveraprón. Kerregett, mint egy régi riga delta vagy simpson motor...


Gyűjts újra

máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hardevrapron, sok pozitív értékeléssel.
máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van rá gari még?
máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!