Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek ps5-re?...

Milyen játékot vegyek ps5-re? Milyen játékok hagytak bennetek mélyebb nyomot, amelyek meg jelentek ps5re is? Ti mivel játszottatok mostanában?

Figyelt kérdés

Most a Grand Turismo 7 amivel többet játszottam és egy igazán prémium játéknak érzem, a maga kategóriájában tökéletesnek, még úgyis hogy nincs kormányon, sima kontrollerrel játszom… Egyelőre még online nem játszottam, 12 órám van a játékban, de szerintem platinázni fogom.


Tavaly a Ghost of Tsushimát platináztam, illetve a kiegészítőket is kijátszottam 100%-ra, a “new Game +”, meg az online díjakat is megszereztem… Összesen 110 órám volt benne.

A játék összességében tetszett eléggé, de a story szerintem gyengécske volt…


Az Assasin’s Creed játékokat viszont ki nem állhatom, főleg a halál gagyi történetük miatt nem.


Próbálkoztam pár souls like játékkal is, volt ami tetszett is, de nekem nehéznek bizonyultak egyelőre.



ápr. 29. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ratchet and Clank Rift Apart - fantasztikus játék

Horizon Forbidden West - több mint 200 órát raktam bele

Pókember, multi verse, aki szereti ezeket, fantasztikusan néz ki, de ezek nem az én világom

FF16 - ez is fantasztikus

ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hopp, mindegyikre azt írtam: fantasztikus
ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ment a pont!


Én gyerekként Pókember fan voltam, de már évek óta annyira mindenhonnan a Marvel meg a szuperhősök folynak, hogy már valahogy hányingerem van az egésztől és egyáltalán nem tud beszippantani a világa ezeknek…


A Final Fantasy már régóta érdekel, de nem tudom igazából hogy melyik résszel kéne kezdeni, mennyire játszhatóak magukban a játékok, előzetes ismeretek nélkül… Kicsit túl mély nyúlüregnek tűnik.

ápr. 29. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Final Fantasy sorozat epizódjai hiába számozottak, semmi közük egymáshoz. Más világokban játszódnak, mások a szereplőik, nincs semmiféle átjárás közöttük.

Én mindenképpen a FF16-ot ajánlom. Modern, jól játszható, tartalmas, gyönyörű. A régebbiek is jók, de némelyiknek már vannak idegesítő tulajdonságai (pl. random harcok pár másodpercenként).

ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a Final Fantasy tetszik, akkor a Kingdom Hearts is fog, igaz az ps4
ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Dius ***** válasza:
52%
Én pcn jatszom vele, de tudom, hogy van psre is. Ark. Ha szereted a sandbox játékokat és mondjuk a dínókat, irtó jó game.
máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!