Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan aki telefonról...

Van olyan aki telefonról játszik a Pub g-in?

Figyelt kérdés
Vki mondja el hogyan kell beállítani hogy ne össze vissza löjön a fegyver hiába fogom le az egyik ujjammal a képernyoőt a másikkal meg célzok (2 ujjal játszom) akár hogyan állítgatom egyik fegyveren jó másikon nem,meg érdekes hogy a gyakroló pályán és a parkban tök jó,de már mikor belépek a játékba szar
ápr. 30. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ace master? Úgy, hogy arról teszel fel kérdést, hogy hogyan kéne kezelni 2 ujjal a recoilt (visszarúgást)? Na ne nevettess.
máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Meg szeretnéd nézni?😏
máj. 4. 14:43
 13/22 A kérdező kommentje:
Az vagyok😆😆😆 éjjel nappal játszom egyik az ,másik az hogy annyira nincs rosszul beállítva,de anno sokkal jobban be volt állítva,10 killeim voltak most meg jó ha van 3🥲🥲vagy egy se🥲🥲 hiába scopolok 1et lőnek meghalok🥲🥲én meg folyamat lövöm őket,ezért is szeretném meg tudni hogyan állíthatnám be jobban,mivel régeben annyira nem szort szét,sőt nagyon pontosan lőt,csak vissza állítottam vagy nem tudom már mit csináltam vele😅😅😅hogy annyira szét szor🥲
máj. 4. 14:47
 14/22 anonim ***** válasza:
ezt már nem dumálod ki
máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha 0-24-ben nyomod, még akkor is célzott taktikta kell, mert ha találkozol valakivel, ezek szerint jobb menekülnöd. Simán el lehet úgy jutni a top 10-ig egy ranked meccsen campeléssel, hogy felfelé menjenek a pontok, csak nem tudom, hogy mi értelme van. Én szórakozásból játszom, nem azért, hogy bosszankodjak rajta. Amúgy a matchmaking tényleg nem a legjobb, például TDM-en rendszeres az, hogy kilépnek a csapattársaim, vagy totál életképtelenek, és akkor hozzam le én úgy, hogy kb csak akadályoznak, mert mást nem nagyon csinálnak, csak lelövetik magukat. Nyilván nem tudom lehozni, max ha az ellenfél csapata is ilyen. De rankedben csak szólóban nyomom, ott nincs csapattárs.;)
máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"De rankedben csak szólóban nyomom, ott nincs csapattárs.;)"

rengeteg viszont a bot, amióta felturbózták őket (mondjuk még mindig elég suták, és persze szándékosan életben hagyják a játékost)

máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16 Mindig is voltak/lesznek. Különösen jóleső érzés, amikor random agyonlő egy bot, egy nem botokkal folytatott harc után.
máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mindig is voltak, de közel sem ennyi. gyakorlatilag nem is vár semmit, indul egyből a meccs 80 % bot játékossal még "csúcsidőben" is.
máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Nyilvánvaló, hogy ennyi idő alatt nem lesz annyi játékos. Ellenben azt sem feltételezem, hogy csak botok lennének. Különben mindig nyernél a játékban botok ellen, nemde?
máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nem mindenki bot, de csak a legutolsó körökben találkozok emberi játékosokkal. (kivéve esetleg egy pochinki landolást, de még ott is rengeteg a bot)

a tavalyi év során, valamelyik frissítés után változott nálam drasztikusan a helyzet. azóta sokkal rövidebb a matchmaking (minimális ideig vár valós játékosokra, legnagyobb részt botokkal tölti fel a mezőnyt), és a korábban szokásos 3-4 helyett azóta 8-10 killem van szinte minden játékban. lehet, hogy ez valakinek így megfelelő, én viszont nem azért játszok multiplayer játékokkal, hogy az idő 90 százalékában gépi ellenfeleket aprítsak.

máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!