Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fórumos játékokat ismertek,...

Fórumos játékokat ismertek, pl messenger csoportban vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Korábban találtam egyet, ami egy fantasy világ volt és saját karaktert kellett kitalálni. Karakter lapot kellett készítenem róla, még sablont is kaptam és az alapján tökéletesen megcsináltam. Előélet, képességek, gyengeségek, erre gyermeteg módon kiraktak mert nem tudtam, hogy a gyakorlatilag regényként működő sztoriban (amiben mindenkinek meg van a saját története, párbeszéde) más nevében nem lehet írni. Tehát az egyik kontextusban más nevében is írtam a cselekménybe. Csak annyi volt, hogy az admin beközölte, hogy ne folytassam ott. Mintha akkora prifik lennének. Abba is belekötöttek, hogy gondolatjelet írtam a párbeszédekhez és nem * jelet. Az volt az első ilyen játék amiben kipróbáltam magam. Ilyesmiben van valaki és esetleg fogadna be új karaktert?

máj. 21. 07:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!