Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Visszakaphatom valahogy az...

Visszakaphatom valahogy az ellopott wow-os cuccaim?

Figyelt kérdés
Cata classicban trade cseten meghírdettem, hogy szeretnék kraftoltatni egy itemet, majd jelentkezett rá valaki, és át tradeltem az alapanyagokat, ezután pedig kilépett és azóta offline. Elég drága cuccról van szó, az alapanyagok jelenleg 13k goldba kerülnek. Ez drágább mint egy token, szóval több mint egy hónapnyi gametimeal lopott meg.

máj. 24. 08:23
 1/4 A kérdező kommentje:
sajnos csak az üzenetváltásról és a hirdetésemről tudtam screenshotot csinálni, az nincs meg, hogy tradeltem az alapanyagokat.
máj. 24. 08:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eredeti szerver, írj a battle.neten egy ticketet, add meg a szükséges infókat és talán tudnak segíteni, ők látják ki mit tradel stb, náluk szerveren mentve van, de csak limitált ideig, szóval ha ez 2 hete történt akkor lehet buktad, ha ma/tegnap akkor még lehet esélyed a kártérítésre.
máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem csalással történt a dolog hanem önszántadból adtad át így sajnos buktad.
máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ez baromság. Mások átverése szabályellenes és aki játszik, az elfogadta a szabályzatot.

A legtöbb online játékban tudnak segíteni ilyen esetben, csak a legtöbben pont a te felfogásod miatt nem szólnak az illetékeseknek.

máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!