Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a PlayStation...

Mit gondoltok a PlayStation Classic-ról?

Figyelt kérdés

2018-ban jelent meg, az eredeti, 1994-es PlayStation kicsinyített újrakiadása, 20 telepített játékkal. Sokan kritizálták, mert pl. nyílt forrású emulátort használ. Ahogy néztem a híreket, meg a nagy leárazásakat, kijelenthetem, hogy végső soron megbukott a konzol.

Én mégis örülök, hogy tudtam venni egy ilyet, mert az eredeti meghatározó volt a gyerekkoromban.


Saját példányom:


[link]


máj. 24. 12:28
 1/9 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Nekem eredeti Playstation 1 van.

Van Ps2, 3, 4 em is, feleslegesnek éreztem a Playstation Classic-ot.

Főleg hogy egy jóideje már szinte mindegyik mobil elboldogul az Epsxe emulátorral HD ben.

máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Majd én is szeretnék egy eredeti PS1-et.

Habár azt sajnos újonnan már nem tudok venni (hacsak nem létezik még valahol a világon bontatlan, raktárból visszamaradt példány). :D


Igen, az emuláror klassz dolog, de nem adja ugyanazt a játékélményt, mint amit konzolon játszol (szerintem).

máj. 24. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar cashgrab. Emulátorral ugyanígy meg tudja magának oldani az ember házilag és ha valakinek számít a kinézet, valószínű PS1 kinézetű készülékházat is lehet kapni, vagy ha nem is valószímű lehet nyomtatni. Még olyan megkötés sincs, hogy hány játékot tudsz rajta játszani.
máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kedves Vezető ***** válasza:

Használtan tudsz venni, igen.

Az új régi' horror áron lehet.

Valóban nem ugyan az, de mondjuk Én már 40 évesen nem dobnám rá a Tv-re a Parasite Eve-et, bármennyire is szerettem, vagy a Gran Turismo 2-t.

De pl a Tekken 3 rajta a telómon, és a Wipeout 3 is. Szerintem mai napig a legjobb részek, a legjobb soundtrack el. Ha esetleg nem volt meg, ajánlom még a Fear Effect 1-2-t, Shadowman-t. :)

máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3


Hát, ki hogy gondolkodik... a PS1 kinézetű készülékházról csak annyit, hogy annak idején lehetett venni PolyStation-t, ami nyilván a PS1 -pontoabban a PSone - olcsó másolata volt. Sosem tetszettek az ilyen másolatok.


Persze a Classic is csak egy másolata a 1994-es legendának, de legalább ez egy hivatalos kidás, amit a Sony adott ki. Így azért másabb érzést kelt bennem. Na, meg ezt vadiújként vettem a boltból.

máj. 24. 14:21
 6/9 Kedves Vezető ***** válasza:

Pont azért nincs értéke, mert egy vadi új, bolti' emulátor.

A Polystation ön a sárgakazettás gamek mennek, úgy mint a GS4, 5-ön is :)

máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Számomra van értéke.


De, arra kíváncsibb leszek, hogy 30 év múlva mennyit ér majd. Ez a termék lényegében limitált Sony kiadásnak is tekinthető.


PS2-ből is elfogadnék egy ilyet.

Habár abból van eredetim, ami a mai napig műkődik.

máj. 24. 14:41
 8/9 Kedves Vezető ***** válasza:

Az a lényeg, hogy számodra van értéke! A Ps2-d többet fog érni.

30 év múlva lehet hogy a Ps Classic ot is jobban értékelik.

Azt tudom, hogy ma ha már Ps1, akkor inkább maradnak az eredetinél, a réginél.

máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak a snes minit bánom, nem vettem 20-25 ezerért anno. Most egy bontatlant hardveraprón 60 ért láttam. Annyit meg nem adok érte, switch lite kerül majdnem annyiba újonnan.


De fogtam, emulátor fel, és szépen nyomom a fonkey kong country 1 et azóta is, xbox one contival.

máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!