Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS vagy Xbox pártiak vagytok ?

PS vagy Xbox pártiak vagytok ?

Figyelt kérdés
Inkább PS vagy Xbox ? Miért éppen az ?

máj. 25. 11:34
1 2
 1/11 Kedves Vezető ***** válasza:

A Ps4 ig Ps párti voltam, vagyok.

(De már Pc mellett)

Az exkluzív, offline, történetalapú játékok miatt. Mikor elkezdték kidobálni az "Only on Playstation" logoval ellátott játékaikat Pc-re, akkor kezdett elmenni a lelkesedésem. És nem azért hogy most jujj, a legtöbb Pc-s letorrentezi amiért Én megvettem a konzolt magát, hanem "nem erről volt szó".

Csak a Ps4 vége felé jelent meg az ideiglenesen exkluzív fogalom.

A Ps5 meg a Series majdnem ugyan olyan felesleges, mint papnak a fsz.

Jobban futnak rajtuk az előző generációkon végigvitt játékok.

Jelenleg Series re van a Hellblade 2, ami ténylegesen indokolta a generáció váltást. Nem úgy mint pl a Ronin. Nincs már konzolháború, olyan mint mondjuk a Ps2/Xbox korszakban, vagy előtte a Ps1/N64 nél, stb..


Jelenleg Pc-m van a Ps4 mellett, és minden játék megvan ami érdekel.

És úgyfest meg is lesz, pl Death Stranding 2 is biztos kijön Pc-re is.


Tényleg a hőskorban nem számolgatták konzolokon az fps-t, jöttek jó játékok, erre, arra amikért érdemes volt megvenni ezt, vagy azt.

Pl Killzone/Halo, stb..

máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kedves Vezető ***** válasza:
#reméljük mindenki csak válaszol a kérdésedre :)
máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

PS


Az elsővel ne foglalkozz. Nem sikerült megértenie a kérdést

máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kedves Vezető ***** válasza:

3, Projektálsz.

Pont hogy Te nem értetted meg, Én megértettem. Olvasni sem tudsz, olvasd már el a kérdést, meg a válaszom, kötekedő.

Idejössz az egysorosoddal személyeskedni, nem sok eszed lehet.

Írni se tudsz. :D

máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kedves Vezető ***** válasza:

*De olvasni sem.

Mert szerintem is Ps+Pc.

máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a PS1 óta mindig Sony konzoljaim voltak, de a PS5-el már leginkább a fiam játszik. Nekem személy szerint a Game Pass sokkal többet ér, mint a jelenlegi Sony exkluzívok. Ha lenne Bloodborne 2, talán visszatérnék a PS5-höz.
máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha konzol, akkor nálam PS. Jobbak az exkluzívok.
máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem van pc-m, Xbox series x-em és ps5-öm is. Ps4-nél még PS-t mondtam volna, de nekem a mostani generációban az Xbox a szimpatikusabb. De igazából mindegy, nem vagyok elköteleződve egyik mellett sem.
máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 7. Generációban nem pártoskodtam, volt (van) PS3-am és Xbox 360-om is.


Előtte nem konzoloztam, bár a PS2/Xbox Classic kérdéskörben is pártatlan vagyok.


Utána szintén dobtam a konzolozást, a PS4-et és XBone-t is csalódásként éltem meg a megjelenéskor. Játékok sem nagyon jöttek, ami miatt megérte volna nekem tartani őket. Preferencia szintjén az XBone felé hajlottam a visszafelé kompatibilitás miatt, de az X360 játékgyűjteményem harmada még mindig nem megy rajta. Talán egyszer majd veszek egy One S-t.

máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 veled ellentétben nincs íráskényszerem. A kérdésre válaszoltam. Krva gyorsan felvetted a masterrace attitűdöt.
máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!