Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem merek online voice chatbe...

Nem merek online voice chatbe beszélni.Miért lehet,és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Annyit se merek mondani,hogy szia vagy valami egyszerűen lesokkolók,meg a gondolatim is lefagynak.

máj. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Egy kis rutin kellene hozzá, hogy megszokd a helyzetet, és utána látod, hogy semmi rossz nem fog történni. Ehhez viszont meg kell tenni az első lépést, és leküzdeni a gátat. Egy beköszönésen azért nincs mit gondolkodni. Ha így sem megy, akkor ez nem a te világod lesz, és kiesik néhány játék ahol elvárt a beszéd.
máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:
Lehet hogy introvertált vagy, és nem a Te világod az extrovertált társaság. Gondolom a sebezhetőség, a támadhatóság az oka. Vagy minden online játékot lehet rögzíteni, streamelni, feltenni YT ra, így talán ez is benne van, hogy nem akarod visszahallani magad' valamikor valahol.
máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno, mikor onlineba toltam, eleinte én csak beléptem a a csoportba és csak hallgattam, miről beszélnek a többiek. Idő kellett, amíg feloldódtam és mertem beszélgetni. Nem vagy egyedül ilyen. Amúgy ha elkezded, onnantól meg függő leszel :D
máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én se merek sajnos, pedig szívesen beszélgetnék emberekkel, vagy mondjuk játék közben mondanék valamit, de mindig meggondolom magam és inkább nem szólalok meg. Nálam közrejátszik az, hogy lány vagyok és kicsit félek, mert már volt rossz tapasztalatom emiatt. Viszont azért sikerült már találnom egy két embert, akivel tudok játszani és beszélgetni néha, csak a kezdeti pánikot kell legyőzni, utána már könnyebb a dolog.
máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!