Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a bankszámlaszámomon csak...

Ha a bankszámlaszámomon csak forint van, de Steamen euroval kell fizetni?

Figyelt kérdés
Steamen akarok játékot venni, de euróval kell fizetni. Nekem a számlán csak forintom van, ez így automatikusan átszámolja euróból forintba és úgy vonják le, vagy ha nincs euróm, akkor nem tudom megvenni?
máj. 26. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átszámítja és levonja.
máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A Steamen ezzel nincs probléma. Megadod a kártyaadatokat szépen, ahogy azt kell (kártyaszám, lejárat, CVV), és levonja az Eurónak megfelelő összeget forintban (plusz még néhány forintot átváltási díjként).

máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbáltam megkerülni, hogy a számlázási címet ne kelljen megadni (Most vettem először Steamen játékot) de nem engedett tovább, szóval gondolom a címünkre küldenek majd egy számlát a vásárlásról? Máshol is vettem szolgáltatást (steamen kívűl) de ott nem kértek számlázási adatot csak kártya adatot.. szóval Steamen ezt furcsálltam. Hogyhogy ezt nem lehetett elkerülni?
máj. 26. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden olyan helyen meg kell adni egy számlázási címet, amely kiállít neked számlát. Fizikai formában nem fogsz kapni a lakcímedre semmit, a számlát elektronikusan fogod majd megkapni emailben.

Mondjuk a play áruház, vagy az App store is kér címet a számlázáshoz.

máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja értem, okés, köszi! Tehát amikor egy játék tört szeróján vásároltam valamit online, és az nem kért címet, csak kártyaadatot, ez azt jelenti hogy ők feketében jártak? :D Mivel ők nem is adnak ezekszerint senkinek számlát?
máj. 26. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel tört szerverről beszélünk, így valószínűleg igen :)
máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos számlát állít ki egy cég, oda a vásárlónak valamilyen címét fel kell tüntetniük, ez lehet a lakcímed, de akár egy raktár földrajzi száma is.

Fizikai formában a steam nem küldözget ki számlákat, a megadott emailre fogják kiküldeni elektronikus formában.

Egyébként ezeket az emaileket érdemes megőrizni, ha történne valami (pl nem tudsz belépni a fiókodba, nem állítottál be 2 lépcsős azonosítást mobilra és feltörtik stb), én pl lefényképezem őket képernyő mentéssel, ott látni a vásárlási azonosítót, azokat rakom el.

máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!