Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok vannak ps5-re...

Milyen játékok vannak ps5-re amelyekben chillesen lehet mászkálni és gyűjtögetni?

Figyelt kérdés
Inkább casual játékok és platinázni is szeretném… Szóval nem egy Elden Ringre gondolok.

máj. 27. 00:28
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:
0%

Mit gyűjtögetni ?

Fát ?

Újságokat ?

Bogyókat ?


Valami fűnyíró szimulátort keresel ?

Ott a Farm Simulator tényleg, meg vannak pecás játékok is, de tényleg nem tudom mi az a

"gyűjtögetős játék", és hogy ehhez minek Ps5.

Az Elden Ringben is lehet nagyon sokmindent szerezni.

Vagy a Nioh 2 is rogyásig van loot-al.

Last Of Us 2 ben is vannak tök jópofa gyűjthető dolgok.

De jujj, igen, ott is van egy történet, vannak ellenségek.

A Fallout 4 ben pl háború előtti pénzt, sörös, kólás üvegeket, plüss macikat, újságokat is lehet gyűjteni, de igazából mindent.

Csak sose hallottam még ilyet, hogy valaki ezekért játszik.

Na mindegy, valaki biztos megérti mit akarsz gyűjteni.

máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kedves Vezető ***** válasza:
Crash bandicoot (?)
máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen. A Fallout 4 meg a Skyrim kedvenceim… De pl. az Assasins Creed is ilyen, de azokat nem szeretem.


Ghost of Tshusima volt olyan, hogy szinte minden egyes gyűjthető/megtalálható dologhoz volt egy díj. Például voltak rókaszentélyek, s volt olyan díj hogy az összeset találjam meg…


Ilyesmit keresek, inkább casual gamet amiben hosszú ideig lehet ilyeneket keresgélni és jár értük díj, ha már a storyt befejeztem. (Közben tudok hangoskönyvet hallgatni)

máj. 27. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Steelrising, van benne állítási lehetőség, lehúzod a kapott sebzést 10%-ra aztán vidáman mászkálhatsz, csapkodhatod az ellent meg gyűjtögethetsz.
máj. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kedves Vezető ***** válasza:

Értem. :)

Az újabb' A.C. -k másabbak, Orogins, Odyssey.. lerántod Easy-be és nagyon sok loot van, a harcrendszer is élvezhetőbb, Dark Souls os, de korántsem olyan nehéz, ha easy-be tolod. Tényleg hihetetlen sok, sokféle loot van bennük.

A Death Stranding-el is megtudod ezt csinálni, ott alig van ellenfél, kó a sztorija, de egy A-ból B be menetelés közben valami eszméletlen atmoszmérájú környezetben tudsz menni, és értéke van minden utadnak.

A leszállított dolgok után pl nagyon flash, amikor rádírnak az npc-, hogy mi van velük azóta, de pusztán a séta is élmény, közben simán mehet hangoskönyv is. Vannak benne nehézségi fokozatok, de ha jön a fekete trutyi, gyakorlatilag ha kiugrálsz a partra, eltűnik, az enemyk-kel együtt.

Chilles, ahogy írtad!

Horizon Zero Dawn-ok is megérnek egy misét!

Az Elder Scrolls Online egyik sarkában elférne a Skyrim, viszont kevesebb a loot, de ami van, az megéri, nagyon beszippantós, és többszáz óra van benne!

A Ronin-t is úgy csinálták meg, hogy van benne casual mód is, azoknak akiknek amúgy bejönne a soulslike világa, de nem szeretik a nehézséget.

Cyberpunk 2077, abban is van Easy.

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, talán bejön valamelyik!

máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kedves Vezető ***** válasza:
*Origins
máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyikben van valami kis harc, de azért a mai játékokban abszolút kihívás nélkülire is le lehet butítani a harcot. Amikkel mostanában játszottam chilles gyűjtögetős stílusban:

Biomutant

Dredge

Dave the Diver

Immortals Fenyx Rising

A Hat in Time

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Little Kitty, Big City

máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!