Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi folyik itt? (Assassin's Creed)

Mi folyik itt? (Assassin's Creed)

Figyelt kérdés
Először is, mik azok a jelek mindenfelé az Abstergoban, és miért néznek ki úgy mint a Glyphek az AC2-ben? A Glyph fájlok mik, és a Truth/Igazság című videónak mi köze az AC-hez? Ki, vagy mi Subject sixteen? Desmond ágya fölött két szám látható: 13:00 és 22:13, ezek mit jelentenek? Egy felirat is látható: We are all books, containing thousands of pages and within each of them lies an irreparable truth. És: Within emperor Jiajing'sin and Quetzalcoatl's hunger lies the Answers Végül: I've entered the abyss and never returned. Tudom, sok a kérdés, úgyhogy egyszóval: WTF IS GOING ON?
2010. okt. 30. 04:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt egy kép az ágy fölötti írásokról: [link]
2010. okt. 30. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Szóval akkor nem sokat fogtál fel belőle. Mondjuk tényleg nem egyszerű a sztori. Nagyon-nagyon röviden leírom a lényeget: Jöttek az idegenek, megteremtették az embert, Ádám és Éva elcsórja az Almát (valami fegyver) az Édenből (idegen kutatóállomás) (ezt láthatod a Truth-ban), és a templomosok meg az assassinok ennek a tárgynak a birtoklásáért küzdenek, mert akinél ez van, az nagyon fasza csávó lesz. A jelenben senki sem vágja hol van, ezért nyúzzák Desmondot, mert az ő felmenői birtokolták az idők során, szóval valószínű ő a kulcs, hogy megtudják hol van.

Subject 16 nincs megnevezve, ő volt Desmond előtt a legígéretesebb alany, csak bekattant, viszont elég sok mindenre rájött, amit csöpögtet is rendesen. Ő firkált a falra, és a Glypheket is ő tolta fel az anonymusba.

2010. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, ok. Köszönöm.
2010. okt. 30. 20:56
 4/9 A kérdező kommentje:
De mit jelentenek az ábrák, az írások, és a számok???
2010. okt. 31. 00:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Különösen ez érdekelne: I've entered the abyss and never returned
2010. okt. 31. 01:02
 6/9 anonim válasza:

Fordítása : I've entered the abyss and never returned - Én már beléptem a szakadékba, és soha nem tértem vissza.

Én sem sokat fogtam fel a történetből ugyhogy engem is érdekelne hogy mi ez... x)

2011. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most SPOILER veszély következik...:D..szóval: a szakadékra visszatérv, subject 16 kollektív elméje elveszett az Animusban, és annak ellenére hogy fizikálisan eltűnt, segít Desmondnak kitörni az Abstergo kutatólaborjából és a többi gondolom tudod, amúgy a szimbólumok az éden darabkáira utalnak, vagy a fent említett idegenekre...
2011. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Thx.
2011. jún. 8. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Az assassinok meg a templomosok a nezeteltérések miatt harcolnak
2016. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!