Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a hack ami jó a...

Melyik az a hack ami jó a gates of andaron 3.3-hoz? Vagyis nem akadály neki a hackshield!

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 20:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Hát, ha csalni akarsz és ki akarod kerülni a HackShieldet, akkor állj fel és kerüld meg a számítógépet és ki is van kerülve. xD

Csalni meg a lóf*sznak jó??? Gratulálok ha ennyi az IQ-d és nem tudsz normálisan játszani. Én simán, csalás nélkül felhúztam egy 80-as karit. Ennyit rólad IQ fighter.

És hogy válaszoljak normálisan a kérdésedre, van olyan hack ami jó ide is egyik hacker el is mondta honnan van.

Sok szerencsét a csaláshoz, remélem oyan bannt kapsz ami a hálókártyádat tiltja le! (van ilyen, póker oldalakon így tiltanak)

bye

2010. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kinyíra Kanyar válasza:

Mire akarsz te hackelni???

Ahogy az első válaszoló mondta az ilyen hackereket tiltani kell úgy hogy többet soha ne legyen kedve csalni!

2010. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár nem szeretem ezt a kifejezést, de ennyire lownak lenni... Szánalom.
2010. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én sajnos nem tom melyik hack az de az előzökre mondom hogy ne higgy nekik én már használtam hacket a 4story ban (direkt nem a magyarban) és csak olyan volt az is hogy a támadást lehetett állítani hogy milyen erős legyér és halhatatlanság + teleport és speed hack és sokkal jobb 1 es szintről kezdve megölsz egy 78as és kb 3 szintet lépsz azonnal és 50a-t szereztem egy hét alatt +még a halhatattlanság az olyan hogy láthatattlan vagy és nem lát se a szörny se a játékos szal nem tudnak feladni

csak sajna kijött az a b*zi hackshield és kiszürte a hackemet :( ha még müködne akkor elküldeném neked

2010. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Agyasak a priváton szabad a hack!
2011. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
az nekem is kéne:()
2012. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem most a játék se megy:)
2012. márc. 19. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
nem értem mi bajotok vanak ojan über kockék kik 10.000ft is elköltenek hk ra esztán mindenkit megölnek ezel érzik magukat nagynak a hack csak esély kiegyenlités
2012. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

10 ezret xD

havi 70 is van az vagy több:D

2012. márc. 30. 20:08
 10/11 anonim válasza:
azé nem játszom már pedig régen soal jobb volt
2012. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!