Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A governor of poker 2 című...

A governor of poker 2 című játékban hogyan lehet eljutni egyes városokba?

Figyelt kérdés

Nem tudok eljutni pár városba és nem értem,hogy miért.

Már megszereztem a postakocsit,a vonatot és a hajót is.

A vonalukon lévő városokat is.De amik kívül esenk,azokba nem tudok eljutni.

Mondta valaki,hogy valahol lehet játszani valami járműért amivel el tudok jutni,de nem tudom hol lehet és hogyan.


2010. okt. 31. 18:35
 1/4 hgao válasza:

Melyik városokrol lenne szó?

img824.imageshack.us/img824/8691/govpok2.jpg


nekem azokkal van problémám ahol ? van

San Antonio azóta rájöttem, de a többire még nem

2010. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is azokkal van gondom+ még a National Parkkal.

Oda és San Antonioba hogy sikerült eljutnod?

Köszi a válaszodat!

2010. nov. 7. 15:31
 3/4 hgao válasza:

Azóta már megtudtam, h San Angeloban van a legalso háznál 1 felkialtojel, ott tudsz jatszani a carriageért és ha megnyered eljuthatsz vele a jobb oldali helyekre (Texas, Arlington stb. és a Gold Minet is elnyerheted).

A National Parkba ugy juthatsz el, ha megnyered vmelyik varosban a csillagot hozzá.

San Antonioba ugy emlekszem engem vagy Kileenből vagy Austinból oda engedett menni.

2010. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blitz456 válasza:

Szia! Ahhoz,hogy tudj venni magadnak autót az összes várost meg kell venned!(Citromsárga,narancssárga,lila,én még három zöldet is megvettem meg a közlekedést is!)

Ahogy megvetted mindet,lesz egy felkiáltójeles fószer...Na ott megnyerheted a kocsit!!! Sok sikert és kitartást!!!csumi ;)

2014. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!