Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lehet ez a hibaüzenet?...

Miért lehet ez a hibaüzenet? Mi okozhatja? Légyszives olvasd végig mielött válaszolsz, ne csak részekben olvasd el.

Figyelt kérdés

szóval, az lenne a gondom hogy néhány játéknál mikor inditani akarom ezt a hibaüzenetet kapom:


Crash

Unrecoverable error encountered.

Failure Message: A betütípus ("Arial") nem használható ezzel a stílussal ("Regular")


Ez lenne a hibaüzenetem...ez vajon miért van? hogy lehet ezt kijavítani? Már próbáltam azt hogy ujratelepítettem a játékot, de úgy sem jó, ugyan ez a hiba...Ha valaki tud rá megoldást, az legyenszíves ossza meg velem :)

Előre is köszönöm!


2010. nov. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eléggé alapszinten értek a gépekhez, biztos mond valaki okosabbat is, de szerintem egy formatálás és op. rendszer újratelepítés általában mindent megold. (Ha tört játékokkal játszol, akkor persze az is lehet a baj)
2010. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, ez nem tört játék, ez egy MMORPG, de nem csak azoknál irja ki ezt a hibát, de azok se törtek...már gondolkodtam rajta hogy ujratelepitem, de drága multság...azon gondolkodtam még hogy felteszem a Win7 mellé az XP-t, ez vajon megoldaná a gondot?
2010. nov. 1. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, rosszat nem teszel vele, és gyanús, hogy megoldja a problémád, ha mindent újratelepítesz.
2010. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!