Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy a Rigs of Rods 0.37-ben hogyan lehet felvenni a szállítani kívánt dolgokat? Meg a játékban hol találhatók a trélerek? Mert eddig egyet sem találtam.

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogyha el akarok szállítani pl. egy konténert akkor nem tudom felakasztani.Mégis hogy lehetne?
2010. nov. 1. 21:50
 1/1 anonim válasza:
A térképen ahonnan indulsz általában annak a kb 200m es körzetében van egy beton placc. ott van egy sárga infotábla féleség. az elé állsz és ott vannak. általában trailernél ha oda állsz a teherautóval akkor F1-F2 a lábak ki és behúzása és az L ell rögzited. vannak benne alapból konténerek amikhez nincsenek megfelelő gépek h felrakd a futóra.
2012. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!