Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le tudná írni a Cod:...

Valaki le tudná írni a Cod: Black Ops történetét?

Figyelt kérdés
Mason emlékezetét kell végigjátszani? :D
2010. nov. 10. 20:01
1 2 3
 1/28 kOcka.low válasza:
22%

igen ez nekem is jól jönne.. annyi szent h manson emlékeivel játszol, és van amikor reznov bőrébe bujsz

engem az érdekelne, mi ez a sok szám?.. mért kell emlékeznie?.. kik azok a tagok akik faggatják? miért van ennyi helyszín?

gondolom nem árul el mindent nekik.. azért van pl letakarva amikor keződik a mission hogy mit csinálsz csak név és dátum van. na paccs:)

2010. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
kijátszottátok egyáltalán?
2010. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én végigjátszottam, de nem értem miről szól.
2010. nov. 11. 18:20
 4/28 kOcka.low válasza:
nincs rá idő.. de ki fogom, valszeg a végén teljesen megfordul a történet és derül ki sok dolog.. addig viszont szeretném megérteni h mit miért csinálok
2010. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg, hogy a végén derüljön ki a csattanó...
2010. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én azt kértem hogy mi a története, akkor legyetek szívesek arra válaszolni. Köszönöm. Az rendben van hogy a végén van a csattanó, de mi történik akkor?
2010. nov. 14. 11:23
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

na jó én most nagyvonalakban leírom a történetet nem lesz kidolgozott SPOILER!!!!!!


tehát miután kubában elkapják masont castro átadja draguvichnak együttműködésük jelképéként.ezután az orosz által elkerülünk vorkuta-ba egy gulagba ahol barátságot kötünk reznovval.azért kerültünk munkatáborba és nem öltek meg minket még rögtön kubában mert a kommunistáknak terveik voltak velünk: draguvich és krevchenko egy volt náci tudós segítségével, steinerrel kimossák az agyunkat és "átprogramozzák" hogy öljük meg kennedyt. de gebasz lesz mert mason szervezete nem úgy reagál ahogy elgondolták azt hiszik, hogy tervük nem sikerült, visszaküldenek minket a börtönbe. itt reznov elmeséli a berlin után történteket: hogy a szovjetek megszerezték a biokémiai fegyvert a nova 6ost (itt találkozunk először steinnerl, itt reznovval vagyunk) a náciktól, de draguvich nem akart tanukat hagyni ezért petrenko-t (ő volt az orosz karakterünk a cod 5 ben) illetve reznovot és társait kamrába veti és "leteszteli" rajtuk a nova 6-ost. itt reznov megmenekül a britek által mert ők is meg akarják szerezni a nova-t, de megrázza az hogy végignézte dimitri petrenko halálát, és bosszút fogadott.ő emiatt került vorkutába, hogy nem kívánatos szemtanu volt, de onnan mint tudjuk megszökik és velünk harcol vietnamban.dragovich, krevchenko, steiner...all MUST die. miután csaknem egy évig ezt hallgattuk tőle szabotálta a náci tudós tervét:ahelyett hogy kennedyt öltük volna meg ő a szovjetek ellen hangolt minket.ők lettek az ellenségeink, hiszen a nova 6 náluk volt és terveik voltak hogy bevetik őket az USA ellen. kravchenko woods késétől halt meg de miután gránátot élesített magán woods-al kivetette magát az ablakon.(csak halkan jegyzem meg hogy woods nem halt meg, mivel van egy fellelhető intel, ami azt írja hogy kórházban van, de ezt csak a fanatikusok keresik meg, habár a játékban itt találkozunk vele utoljára.)steiner-t mi öljük meg habár valójában azt hiszi mason hogy reznov.na és itt jön a csavar:mivel hudson látja kívülről az eseményeket és ő engedi el a villamosszékből masont majd letisztázza az egészet:az agymosás miatt hiányos a memóriánk instabil az elménk-valójában reznov sosem volt vietnamban, sosem volt ott és ölte meg steinert, mivel 5 éve a szökésünk során elkapták és megölték a kommunisták. csak az elménkben volt ott velünk nam-ban, olyan szoros barátok voltunk és szinte eggyé váltunk vele.és az ő és a mi célünk is egy lett: megölni krevchenko-t, draguvich-ot és steinert, a bosszú miatt. na igen, de itt van a beba**ás: azért vallatak egész végig minket, mert az utolsó ember aki tudta hogy hol van a kezelőállomása a nova 6osnak az steiner volt, és hudsonék (a CIA) élve akarta elfogni, hogy kiszedhessék belőle az infót.de miután mason (MASON nem REZNOV!) lelőtte steinert mi vagyunk az utolsók akik tudják hol van.na és ezért vallatak a székben minket.aztán miután kitörünk a kilences szobából eszünkbe jut hogy az elején mikor castro eladott minket egy RUSALKA nevű hajó melett feküdtünk, és összeraktuk, hogy az lesz a kezelőállomás. oda ugye elmentünk és megsemmisítettük. a számoknál ami a végén felsorol a nő és amit egész végig mondtak MASON kiemeli a kalibert és a dátumot amikor kennedyt lelőtték texasban. így a végét valójában a játékosra bízzák:hisz 2 ember volt ott november 22-én texasban:oswald (azon a pályán mikor mason kijön a székből hangot hall a fejében, ami azt ordítja hogy oswaldot felfedezték, tehát úgy volt prgramozva a náci által hogy akkor lépjen akcióba ha oswald már elsütötte az első lövést-> ez csak személyes következtetés) és a végén kitűnik as tömegből (az eredeti felvételekből) mason arca. így egy rejtélyes, de mégis kerek sztroit hagyott megválaaszolatlan, nyitott kérdésekkel. szerintem a sztori 10/10 EDDIGI LEGNAGYOBB cod SZTORI

2010. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok: lehet hogy helyenként csapongó az írás de elég nehéz leírni, mivel nem lineáris a gondolatmenet.
2010. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) így már nagyjából értem :D
2010. nov. 16. 20:01
 10/28 anonim válasza:
61%
kossz a kerdest es kossz a valaszt en is pont mostakartam megkerdezni...
2010. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!