Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol van az Enclave rádió a...

Hol van az Enclave rádió a Fallout 3ban mert sehol sem találom?

Figyelt kérdés
Már lassan mindent felfedeztem, de ezt meg nem találom és elképzelni sem tudom, hogy hol lehet...:/
2010. nov. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint ahonnan az adást sugározzák? Én mégcsak nemrég kezdtem és nehezen haladok mert folyton fagyogat, de a tippem az, hogy valami nagyobb "város"-ban lehet, mert ök ilyen megtérítö szövegeket sugároznak sokszor.
2010. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahol maga az elnök van.

Majd lesz egy küldetés hogy szerezd meg a G.E.C.K.-ot (É.D.E.N.)-ot

Amikor jönnél kifelé elrabolnak és odavisznek. Az elnőkkel találkozhatsz aki a rádiót sugározza.

Meg fogsz lepődni az elnök kinézetén az biztos.

2010. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És nem városban inkább ilyen Enklávé főhadiszállásban egy barlangban van.
2010. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elnök az valami robot nem? vagy nem tudom... de egyébként már nagyon sokat játszottam a játékkal és sehol semmi... egyfolytában csak úgy szaladgálok Wastelandben, hogy hátha találok valami új helyet, de már mindenféle hülye helyen voltam... és nics meeeg... és igazából azért szeretném megtalálni mert egy másik játékomban legelőször az apámat találtam meg, és aztán valami víztisztítást vagy mit akartak csinálni és jöttek az Encavesek és ő meg megölte magát az emerei kedvéért meg, hogy az Enclavesek is meghaljanka....:( de én nem szeretném, hogy meghaljon az apukám...:'( boldog véget szeretnék...:(
2010. nov. 18. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A térképen fenn egészen a bal sarokban, az a neve hogy Ravens Rock vagy valami ilyesmi.

De egyébként nem lehet bemenni, mielött nem mégy el a G.E.C.K-es küldetésre, max az ajtaját lehet lelőni, de beljebb nem enged:D

2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!