Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok játszani levelezös...

Hol tudok játszani levelezös sakk-ot?

Figyelt kérdés
Tudjátok ami réggen is volt hogy levélben játszotunk sakkot ,mindig megirtuk a lépéseket stb... tök jó volt :) Csak akkor még a középiskola szervezte ezeket a játékokat igy nem is ismertük joformán kivel játszunk csak vártuk a postát :) Igaz igy több honap is volt egy játék de nem zavart :D
2010. nov. 18. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az internet korában ilyenre már nem hiszem, hogy bárkit rávennél. Amúgy elég, ha néhány fórumon elkezdesz sakkpartnert keresni, mert ehhez sokminden technikai feltétel nem kell. Egy sakktábla otthon, aztán annyi.


Hogy ment ez, mindig egy levél = egy lépés?

2010. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen , de persze voltak olyan rutinok hogy az elsö 2-3 lépést egy levélben foglaltuk , utána meg egy lépés. De persze mindig irtunk 1-2 sort a levélhez tehát nem csak azt hogy : "Gyalog b3-b4 " aztán enyi :) Kicsit beszélgetünk is.
2010. nov. 18. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen játszok veled, írj privit :)
2010. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam levelet. Akinek van kedve játszani az írjon rám nyugodtan a cimem: jualex@freemail.hu
2010. nov. 18. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszaírtam :)
2010. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van , köszönöm :) Amint tudok válaszoko csak az a helyzet hogy nem tudok belépni freemail-be mivel adatbázisi hiba van ... Szoval szerintem már csak holnap tudok irni.
2010. nov. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!